Piosenka White 2115 na imprezie andrzejkowej

Dzieci śpiewają wulgarny utwór na szkolnych andrzejkach

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.11.2022 15:15

Nagranie z andrzejek w pewnej szkole podstawowej podbiło sieć. Klip przedstawia grupę dzieci, które bawią się do utworu "California" rapera White 2115. Część internautów zwróciła uwagę na wulgarny tekst piosenki.

Andrzejki to popularny zwyczaj, który przypada na noc z 29 na 30 listopada. Dla wielu osób jest to okazja, aby zorganizować imprezę, podczas której uczestnicy odprawiają wróżby. Niektóre szkoły urządzają dyskoteki, a nagrania z zabawy trafiają do sieci. W tym roku klip z pewnej szkoły podstawowej zyskał ogromną popularność.

Wulgarna piosenka na andrzejkach w szkole

Słynne nagranie opublikował użytkownik TikToka o nicku DjWodzirejLuqson. Mężczyzna sfilmował dzieci bawiące się na andrzejkowej imprezie w szkole podstawowej. Twórca nie podał dokładnej nazwy placówki. Nagranie w dzień od publikacji zyskało ponad 1,6 mln wyświetleń. Wszystko za sprawą piosenki, do której bawią się uczniowie.

Film przedstawia salę udekorowaną balonami i wstążkami. Na parkiecie stoi grupa młodych uczniów, którzy śpiewają utwór "California" rapera White 2115. "Pi***l nawigację bracie/Przecież znam już drogę/Ej, hejejejejej, energoli pełen karton, ja przez miasto 160/ Hejejejejej, ch*j w mandaty, ich nie płacę, zdjęcie przyślą mi za miesiąc" - śpiewają dzieci na zabawie andrzejkowej.

Andrzejki
Andrzejki (TikTok)
Andrzejki
Andrzejki (TikTok)
Andrzejki
Andrzejki (TikTok)

Wulgarna piosenka na szkolnej imprezie andrzejkowej. Czy to wypada?

Internauci pod filmem wyrazili oburzenie, że uczniowie podstawówki śpiewają wulgarny tekst i nie potrafią się bawić bez smartfonów w dłoni. "Nie wiem, czy to dobra muzyka w tym wieku"; "Polecam takie piosenki na półmetkach, studniówce, ale nie w podstawówce"; "Ja śpiewałam Jedzie pociąg z daleka i Czarne oczy na dyskotekach w podstawówce"; "Boże, jakie smutne czasy, że nawet na dyskotece nie potrafią się bawić bez telefonu". To niektóre komentarze pod popularnym nagraniem z imprezy andrzejkowej.

White 2115 na dyskotece
White 2115 na dyskotece (TikTok)
White 2115 na dyskotece
White 2115 na dyskotece (TikTok)
White 2115 na dyskotece
White 2115 na dyskotece (TikTok)

DjWodzirejLuqson zapewne zorientował się, że nagranie wywołało ogromne emocje. Klip przedstawiał wizerunki osób małoletnich, które łatwo było rozpoznać. Twórca usunął film ze swojego kanału, ale na TikToku wciąż można obejrzeć duety z viralowym nagraniem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 2