social-media
Dziennikarz Trójki nagrywa rady na TikToku. "Hapay KUTTIEGO!"
Niefortunna reklama Polskiego Radia Rzeszów?

Dwa BENIZY reklamują Polskie Radio Rzeszów… czy coś

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.06.2021 11:35

Haha, penis! Oto jedna z bardziej niefortunnych reklam ostatnich lat. Rzeszów chyba nie wycierpiał wystarczająco jednym pomnikiem, bo… druga reklama jest jeszcze gorsza. Lub, w zależności od punktu widzenia, lepsza!

bGyQGAYz

Rzeszów, ach Rzeszów. Piękne miasto w województwie podkarpackim. Chociaż jest to ogromne wręcz miasto w „Polsce B”, tak czasem "wybija się na dziwnych sytuacjach". A to kontrowersyjne wybory na prezydenta miasta, a to coś tam z pominięciem kolejek szczepionkowych — albo najważniejsze dla nas, czyli ogromny pomnik. Czego?

Chodzi naturalnie o „Pomnik Czynu Rewolucyjnego”, ale wszyscy kojarzą ten pomnik z… cóż, podobieństwem do waginy. Nie martwcie się! Teraz na szczęście powstało coś innego. W sumie perfect match!

Oto reklama Polskiego Radia Rzeszów!

trwa ładowanie posta...

Benis, haha.

Projektant płakał, jak tworzył? Cóż, teoretycznie to nie jest penis, tylko…

trwa ładowanie posta...

A nie, słuchawki. Chociaż patrząc na to z boku, nadal uważam, że to było zamierzone działanie promocyjne. Nigdy bym nie usłyszał o tym radiu bez promocji. A tak? Każdy zapamięta radiowego penisa z Rzeszowa! Tak oto mamy dwie najważniejsze rzeczy z Rzeszowa: pomnik waginy i niebieski penis.

bGyQGAYB

Mimo tego, że Polskie Radio Rzeszów działa od 1953 roku, to chyba od teraz najbardziej znane będzie z tego obrazka.

Ale to też pokazuje moc perspektywy

Zawsze warto spojrzeć na rzeczy z kilku punktów widzenia. Czy to podczas projektowania, czy tworzenia czegokolwiek. Bo potem mogą wyjść takie kwiatki jak tutaj. Zręczne oko internautów musiało jednak dostrzec podobieństwo. Patrząc od frontu na słuchawki, ciężko jest zobaczyć p e n i s a. Gdy ktoś jednak wypomni podobieństwo, to penis tak jakby sam się pojawia.

My życzymy wszystkiego dobrego Polskiemu Radiu Rzeszów i minimalnie bardziej przemyślanych projektów promocyjnych.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Influencerka z radością kopnęła psa. "Przepraszam urażonych"