wersow

Wersow o dramie z Wardęgą i rozstaniu z Karolem – czy oszukiwała swoich fanów?

Źródło zdjęć: © WipBros / YouTube.com, WipBros
Anna RusakAnna Rusak,08.04.2021 20:18

Trochę na to czekaliśmy, ale w końcu, gdy emocje opadły, Wersow zabrała głos w kwestii dramy z Wardęgą. Na kanale WiP Bros opowiedziała też, jak przebiegało jej rozstanie z Karolem i czy może liczyć na Ekipę.

Nie wiem, czy istnieje ktoś, kto w ogóle, ale tak W OGÓLE nigdy nie słyszał o Wersow. W końcu dziewczyna jest najpopularniejszą influencerką, a na YouTube ma aż 2 mln subskrypcji – ciężko więc by było ją przeoczyć. Choć codziennie dzieli się z odbiorcami swoim życiem, wciąż jest kilka pytań, na które nie udzieliła odpowiedzi.

Ostatnio miała ku temu okazję, bo została gościnią WiP Bros i udzieliła całkiem długiego wywiadu. Zdradziła w nim m.in. jak sobie radzi z krytyką, jak wyglądało jej rozstanie z Karolem, ale chyba przede wszystkim odniosła się do dramy z Wardęgą, która potem przerodziła się w dramę między Wardęgą, a Vogule Poland.

Tak, wiem, można się w tym pogubić, dlatego tutaj macie szybkie wideo wyjaśniające całą sytuację:

MANDZIO SZCZERZE O WERSOW, KOMENTUJE FILM WARDĘGI "SPRYTNA WERSOW"

W każdym razie Wersow po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie i wytłumaczyła, czemu wtedy tego nie zrobiła. W tamtym momencie po prostu nie czuła, że powinna się tłumaczyć, bo zwyczajnie nie widziała w całej tej sytuacji swojej winy. Dopiero po czasie zrozumiała, że faktycznie jej wypowiedzi mogły zostać opatrznie zrozumiane.

"W cały świat YouTube, influencerstwa wprowadził mnie Karol. To Karol mnie nauczył, że nie odpowiada się na takie komentarze, chyba że ma się coś na sumieniu i trzeba się z tego wytłumaczyć. W momencie kiedy ty jesteś w 100% fair, a ktoś robi z ciebie negatywną postać, nie odnoś się do tego, bo tylko i wyłącznie napędzisz mu niepotrzebnie zasięg".

- Wersow, WiP Bros

WERSOW - O DRAMIE ZE ZDJĘCIEM, ROZSTANIU Z FRIZEM I JEJ WIZERUNKU

O co była ta cała drama?

W tym wszystkim chodziło w zasadzie o pośpiech i przejęzyczenie. Najpierw Wersow za szybko umieściła inspirowane inną influencerką zdjęcie, bez oznaczania jej (co potem poprawiła), a następnie doszło do błędu w komunikacji z widzami.

Wersow powiedziała, że „nagrywa z tego odcinek”, a powinna była powiedzieć, że „planuje go nagrać”. Wtedy nie byłoby mowy o żadnej dramie związanej z nagrywaniem filmu tego samego dnia. Weronika przyznaje, że wyszło to dość niefortunnie i teraz, zanim wrzuci jakiś post, poświęca mu więcej niż chwilę, a na nagraniach stara się wszystko doprecyzować.

trwa ładowanie posta...

Co ciekawe, ta drama z Wardęgą uświadomiła jej, że nie zawsze może polegać na Ekipie. Cała afera zlała się z jej niewątpliwym sukcesem, czyli 2 mln subskrypcji na YouTube, ale tym razem odbyło się to bez większego świętowania, co w przypadku Ekipy jest raczej ewenementem.

Żeby nie zdradzać wszystkiego, to w nagraniu Wersow opowiada, kto ostatecznie uratował ten dzień. Poza tym możemy się też trochę dowiedzieć, jak Weronika radzi sobie z krytyką i… co myśli o stopach. Odnosi się też do zmiany swojego imagu, czy operacji plastycznych. No i oczywiście do rozstania z Karolem.

Rozstanie z Karolem

Przyznała, że pobyt w Stanach był dla niej trudny. Karol zamykał się w pokoju, nie chciał wychodzić, był obrażony na świat, bo nie potrafił dopuścić do głowy, że coś mu nie wyjdzie. Wersow zdradziła, że jednym z trudniejszych momentów, był dla niej ten, w którym Karol powiedział, że nie wie, czy ją kocha…

trwa ładowanie posta...

W każdym razie, więcej nie będę Wam spoilerowała, całej historii możecie wysłuchać na kanale WiP Bros. A już w piątek o 16:00 ma tam wpaść druga część rozmowy, także jeśli myśleliście, że wszystkie tajemnice zostały już rozwiane to… cóż, myliliście się.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 9