trendy
Mega Wyprzedaż Epic Games Store. Tego nie możecie ominąć
Reklama Shopee

Czy was też WKURZA reklama SHOPEE, ale tak, że chcecie rozwalić telefon o ścianę?

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.04.2022 17:30

Twórcom nowej reklamy Shopee należą się gratulacje. Zdaniem wielu internautów stworzyli oni najbardziej irytującą reklamę w historii. Cover piosenki "Baby Shark" ze słowami "Na Shopee-pi-pi-pi-pi-pi-pi" to absolutny koszmar, tragedia, żenada, dramat.

Naiwnie wierzyłem w to, że ludzkość nie doświadczy niczego gorszego niż reklama Media Expert z Eweliną Lisowską w roli głównej. Hasło Włączamy niskie ceny! do dzisiaj wywołuje we mnie traumęból głowy. Niestety, marketerzy mają gdzieś nasze samopoczucie, bo wiedzą, że denerwujące reklamy doskonale zapadają w pamięci. Szczególnie dobrze wie o tym dział reklamy Shopee.

Shopee to serwis zakupowy, który w kwietniu uruchomił nową kampanię reklamową. Mamy to nieszczęście, że Polska jest pierwszym rynkiem w Europie, na którym azjatycka platforma e-commerce rozpoczęła swoją działalność. Dlaczego nieszczęście? Ponieważ serwis z dużą częstotliwością bombarduje reklamami tak w internecie, jak i w telewizji. Najgorszy jest charakter reklamy.

Reklama Shopee - za co nas to spotkało?

Irytujący spot Shopee promuje ofertę majówkową. W 30-sekundowym klipie widzimy dziewczynkę, która alarmuje mamę, że nie są prawidłowo przygotowane na majówkę. Kobieta odpowiada córce, że to nie problem, bo zaopatrzą się na Shopee. Wówczas mama z dzieckiem zaczynają tańczyć. W ramach układu choreograficznego stukają palcem w ekran smartforna, a za każdym stuknięciem kupują nowy produkt.

Do matki z dziewczynką dołączają kolejne osoby. W pewnym momencie na placu Zamkowym w Warszawie gromadzi się tłum, który kupuje na Shopee. Wszyscy śpiewają cover piosenki Baby Shark, w którym słowo "shark" zamieniono na Shopee, a powtarzane w oryginale słowa "doo doo doo doo doo doo" zastąpiono w reklamie przez "zakupy-py-py-py".

5.5 Zakupowa Majówka w Shopee Reklama TV Baby Shark

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, Shopee w 2019 roku wypuściła reklamę z udziałem Christiano Ronaldo. Była ona równie drażniąca, co spot z ofertą majówkową. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

Cristiano Ronaldo Shopee Advert 2019

Internauci są bezlitośni dla reklamy Shopee

Spot Shopee jest niesamowicie irytujący, a internauci dają wyraz swojemu wkurzeniu w komentarzach na profilach marki w social mediach. Większość z opinii jest niecenzuralna i trudno się temu dziwić.

Reklama Shopee
Reklama Shopee (YouTube)
Reklama Shopee
Reklama Shopee (YouTube)
Reklama Shopee
Reklama Shopee (YouTube)
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Wirtualne Media

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 22
joł,zgłoś
ta reklama skutecznie zablokowała moje potencjalne chęci do skorzystania z ich usług, mam przeczucie, że im więcej tych krzykliwych reklam shopi tym gorzej im idzie biznes..za rok ich tu nie będzie już
Odpowiedz
0like0dislike
Gosc,zgłoś
Totalna Porazka jesli chodzi o spot SHOPEE , czy ktos to w jakus sposob weryfikuje co widzom sie podoba , a co nie .Dziala Odpychajaco , a Nie zachecajaco do Zakupow w Shopee , Autior tego spota chyba chcial aby Nikt nie kupowal W Shopee , bo taki GNIOT stworzyl , ze. Klekajcie Narody.....Moze ktos wplynie na Zdjecie tego Spota i zakaze puszczania tak nieudanej Reklamy. Dziekuje
Odpowiedz
1like0dislike
Piłsudski,zgłoś
Nie podsuwać tej reklamy do rosyjskiego KGB bo torturowani jeńcy ukraińscy wszystko wyśpiewają
Odpowiedz
1like0dislike
Zobacz komentarze: 5
Komentarze (5)
arrow
Premiery gier w czerwcu 2023. Mrok, przemoc i "Diablo IV"