popkultura
Kris Wu, gwiazdor k-popu i były członek Exo, skazany za gwałty
The Last of Us. 14-latka nie jest dość ładna

Dramat wykopowiczów. 14-latka w serialu "The Last of Us" HBO nie jest dość ładna

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Wykop, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,28.09.2022 13:30

HBO zawiodło niektórych internautów z Polski. Wszystko przez casting do serialu "The Last of Us". Główna bohaterka, 14-letnia Ellie, wygląda jak 14-latka, a nie jak modelka z okładki "Playboya". Szok i niedowierzanie. Dokąd zmiesza ten świat?

bGxCraCX

Seria gier "The Last of Us" opowiada o Stanach Zjednoczonych po apokalipsie. Głównym bohaterem jest Joel, który w towarzystwie nastoletniej dziewczynki o imieniu Ellie, próbuje przetrwać w nowym, brutalnym świecie. Joel i Ellie walczą o życie, przy czym groźniejsi od zainfekowanych bywają ocalali ludzie, którzy zatracili człowieczeństwo.

Zwiastun "The Last of Us". Jak wygląda 14-letnia Ellie?

"The Last of Us" to marka kultowa, która została obsypana najważniejszymi nagrodami w branży gier wideo. Nic dziwnego, że głośnym echem odbiła się zapowiedź HBO zrobienia serialu na postawie serii gier. 26 września wytwórnia udostępniła pierwszy zwiastun serialu. Widzimy w nim m.in. Joela, w którego wciela się Pedro Pascal oraz Ellie. W tej roli występuje Bella Ramsey, która zasłynęła rolą Lyanny Mormont w "Grze o tron".

THE LAST OF US | oficjalna zapowiedź | HBO Max

Zwiastun wygląda naprawdę dobrze i daje powody, by sądzić, że HBO dostarczy serial na wysokim poziomie, czyż nie? Nic bardziej mylnego. Znawcy seriali z Wykopu i innych serwisów społecznościowych zawyrokowali, że "The Last of Us" nie jest godzien ich cennej uwagi. Wszystko z powodu Belli Ramsey, która w zwiastunie wygląda jak 14-letnia dziewczyna. Tymczasem - według kanapowych koneserów - powinna być bardziej atrakcyjna.

bGxCraCZ

Internauci o nastoletniej aktorce: "Wygląda jak upośledzona"

"Mimo wszystko mogli bardziej przeciętną wybrać, a nie brzydką", "No nie wygląda jak przeciętne dziecko. Wygląda jak upośledzona", "Srogie czoło", "Ona by mogła grać klikacza, by zaoszczędzili na charakteryzacji". To tylko niektóre komentarze, które znajdziecie na Wykopie w wątku dotyczącym Ellie w serialu HBO.

Ellie w TLOU nie jest dość ładna
Ellie w TLOU nie jest dość ładna (Wykop)
Ellie w TLOU nie jest dość ładna
Ellie w TLOU nie jest dość ładna (Wykop)

Rozczarowanie zbyt "przeciętnym" wyglądem 14-latki epatuje nie tylko z Wykopu. Sprawdźmy, jakie jest zdanie czytelników Filmwebu: "Dajcie Maćka z Klanu do roli Ellie, nikt się nie kapnie w obecnej sytuacji", "Wybór Ellie pod względem wizualnym to jakiś dramat", "Wyjaśnienie jest takie, że HBO w każdym serialu daje obecnie nieatrakcyjne wyglądem aktorki, bo chcą się jak najlepiej przypodobać krytykom. Jak wiemy ładne kobiety są dzisiaj traktowane jak trędowate na Zachodzie".

Ellie z TLOU nie jest dość ładna
Ellie z TLOU nie jest dość ładna (Facebook)
trwa ładowanie posta...

Jak myślicie - czy wobec tak ogromnego zawodu polskich znawców seriali jest sens, aby HBO w ogóle wypuszczało "The Last of Us"? Może serwis powinien wystosować oficjalne przeprosiny skierowane do użytkowników Wykopu i Filmwebu za urażenie ich poczucia estetyki?

bGxCraDb

A nas w redakcji zastanawia: czy gdyby chodziło o młodego aktora - mężczyznę, jego wygląd też byłby komentowany?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Jelonek Bambi jako maszyna do zabijania. To będzie horror roku?