popkultura
Afera pedofilska na YouTube. Zgłoszą sprawę do prokuratury
Don Kasjo miał wypadek samochodowy

Don Kasjo miał wypadek samochodowy. Czekają go poważne problemy

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.08.2022 14:30

Kasjusz Życiński, znany jako Don Kasjo, wyszedł cało z wypadku samochodowego. Mniej szczęścia miało jego auto. Nie uwierzycie, jaka była przyczyna wypadku.

Don Kasjo, a właściwie Kasjusz Życiński, jest włodarzem freak-fightowej federacji Prime Show MMA. Wielu z was na pewno kojarzy tę organizację. To ona umożliwiła walkę duetu patoyoutuberów Kamerzysty i Lorda Kruszwila. Życiński w najbliższym czasie musi dzielić uwagę pomiędzy przygotowania do kolejnej gali a rozwiązywanie problemów z prawem. Influencer uczestniczył w wypadku samochodowym. O wszystkim opowiedział na Instastory.

Don Kasjo zapowiedział, że pobije swój rekord prędkości na drodze. - Dzisiaj jest plan, aby wejść w te zakręty wszystkie, co lubię 180 km/h, mój rekord 163 km/h. Mam nadzieję, że nie będzie padać - powiedział w relacji na Instastory.

Don Kasjo miał wypadek samochodowy

Szaleństwa na drodze nie przebiegły po myśli Życińskiego. Według jego relacji inny kierowca pomyślał, że włodarz Prime'a chce się ścigać. Don Kasjo ujawnił, co się wtedy stało.

- Ziomek myślał, że chcę się ścigać i się dołączył - powiedział Życiński. - No i trochę powypadaliśmy, więc auto rozj*bane. Mój mercedesik. Ale już mam nowego. Jadę zaraz do niego do szpitala. Ogólnie jest z nim okej, tylko ma jakieś złamanie - dodał.

Don Kasjo stwierdził, że policja chce ukarać kierowców za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym: - Ogólnie nic się nie stało, tylko auta porozpi*rdalaliśmy mocno - stwierdził Życiński.

Don Kasjo: "Jestem nieśmiertelny"

Włodarz Prime'a nie wydaje się przejęty wypadkiem. Do sprawy podchodzi dość nonszalancko. - Teraz troszkę humorystycznie. Wydaje mi się, ku*wa, że ja jestem nieśmiertelny, bo jakbyście zobaczyli auto to tragedia, nie. A mi się nic nie stało. A ja jestem od dawien dawna przekonany, że ja jestem nieśmiertelny - powiedział Życiński.

Brakuje słów, aby skomentować skrajnie głupią wypowiedź Don Kasjo, że po wypadku samochodowym czuje się nieśmiertelny. Zapewne jeszcze nieraz usłyszymy o popisach drogowych włodarza Prime'u. Mamy nadzieję, że nie ucierpi w nich żadna postronna osoba.

POWAŻNY WYPADEK SAMOCHODOWY DON KASJO (BOXDEL VS PALUCH, HIGH LEAGUE, NAJMAN, MURAŃSKI)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Young Leosia kręci z Kacprem Błońskim? Internetowe swatki w akcji