Disney zapowiada serial Pixara "Win or Lose" i 2. sezon "Lokiego"

Disney zapowiada pierwszy serial Pixara i premierę 2. sezonu "Lokiego"

Źródło zdjęć: © Disney
Anna RusakAnna Rusak,17.05.2023 15:45

Disney+ na corocznej prezentacji zapowiedział kilka długo wyczekiwanych tytułów. Dowiedzieliśmy się, kiedy na platformie pojawi się 2. sezon "Lokiego" i pierwszy animowany serial Pixara. Czy w "Win or Lose" zobaczymy postać LGBTQ+?

We wtorek 16 maja odbyła się coroczna prezentacja Disney Upfront. Studio w trakcie wydarzenia ogłosiło kilka ważnych premier i zapowiedzi, na które od dawna czekali fani. Dowiedzieliśmy się chociażby, kiedy możemy spodziewać się drugiego sezonu serialu "Loki".

Największe poruszenie wywołało jednak ogłoszenie dyrektora kreatywnego Pixara, czyli Pete Doctera. Wiemy już, kiedy na Disney+ pojawi się pierwszy animowany serial studia "Win or Lose".

Premiera pierwszego serialu studia Pixar "Win or Lose"

Dwa lata temu zapowiedziano, że Pixar pracuje nad swoim pierwszym serialem. "Win or Lose" ma opowiadać historię młodzieży z koedukacyjnej drużyny softballowej o nazwie Pickles. Grupę prowadzoną przez trenera Dana poznajemy chwilę przed meczem o mistrzostwo.

Co ciekawe, w każdym odcinku będziemy poznawali perspektywę innego bohatera. Za "Win or Lose" odpowiada Michael Yates i Carrie Hobson ("Toy Story 4", "Buzz Astral"), a głos głównemu bohaterowi w oryginalnej wersji będzie podkładał Will Forte ("The Last Man on Earth").

Premiera pierwszego serialu Pixara "Win or Lose" przewidziana jest na grudzień tego roku. Niewiele wiadomo jeszcze o bohaterach, jednak biorąc pod uwagę, że za produkcję odpowiada twórczyni "Buzz Astral", możemy liczyć na to, że w serii znajdzie się miejsce dla postaci i wątków LGBTQ+.

trwa ładowanie posta...

Drugi sezon "Lokiego" i spin-off "The Mandalorian"

To nie koniec dobrych wiadomości. Podczas prezentacji Disney ogłosił też premiery długo oczekiwanych produkcji. Jedną z nich jest drugi sezon serialu "Loki", który ukaże się 6 października. Do tego na Disney+ ma trafić cała saga "Indiana Jones".

Są też wiadomości, z których z pewnością ucieszą się fani uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Zaprezentowano również spin-off "The Mandalorian", czyli "Ahsokę". Wśród zapowiedzi od Lucasfilm znalazły się także takie tytuły jak "Skeleton Crew" oraz "The Acolyte", które pojawią się w przyszłym roku. Jak widać, jest na co czekać!

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Variety, disneyplusinformer.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 2