popkultura
Urodziny BTS na smutno? Boysband świętuje w niepełnym składzie
"She-Hulk", odcinek 4 z Disney+. ZNOWU TO SAMO??? Nie!

Disney +. Odcinek 3. "She-Hulk" wreszcie daje przestrzeń głównej bohaterce

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.09.2022 15:00

"She-Hulk" na Disney + początkowo oskarżany był o nudę. Ostatnie odcinki zdominowały występy gościnne, ale w epizodzie 3. wreszcie skupiamy się na głównej bohaterce.

"She-Hulk" to serial opowiadający o perypetiach prawniczki Jennifer Walters, prywatnie kuzynki Bruce’a Bannera, czyli Hulka. W wyniku wypadku samochodowego, część krwi Bruce’a trafiła do krwioobiegu Jennifer i tadam, oto "Kobieta-Hulk".

W przypadku najnowszego odcinka jest o tyle ciekawie, że był to ostatni odcinek, który zobaczyli recenzenci przedpremierowo. Stąd, patrząc na ich pozytywne recenzje, mogliśmy teraz oczekiwać czegoś zaskakującego i świeżego, w odróżnieniu od tego, co się zadziało w odcinku 2 i 3.

Uwaga! Od tego momentu tekst będzie zawierał drobne spoilery.

"She-Hulk" - odcinek 4. Wreszcie She-Hulk naprawdę gra główną rolę

Wreszcie, po dwóch słabszych odcinkach, jest trochę lepiej. Humor powrócił mocno, tak samo, jak Wong. Główny trzon fabuły obraca się wokół sprawy Wonga, który pozywa innego magika.

trwa ładowanie posta...

Tak, "She-Hulk" idzie w tym kierunku. Ale wreszcie jest to na tyle ciekawe, że fanatycy spraw sądowych uśmiechną się pod nosem. Może i nie jest to poziom ostatniego odcinka "Better Call Saul", ale to już da się oglądać.

Druga część, czy też druga ścieżka fabularna w odcinku 4. obraca się wokół życia miłosnego Jennifer. Bardzo dziękuję, bo o tym powinien być serial od początku. Tatiana Maslany w roli She-Hulk lśni. Tak, pierwsze odcinki nie dawały jej za wiele pola do popisu, ale teraz daje rade.

I jak się cieszę z tego powodu, ponieważ serial potrzebował głównej bohaterki. Drugi i trzeci odcinek to było zbiorowisko występów gościnnych, które zawładnęły epizodami. A teraz? Jennifer rulez.

trwa ładowanie posta...

Do końca "She-Hulk" jeszcze tylko pięć odcinków...

Okej, odnieśmy się do TEGO, na co każdy fan MCU czeka. Tak, mocne spoilery nadchodzą. W "She-Hulk" ma się pojawić inny prawnik, którego już poznaliśmy na Netflixie. Mowa o Daredevilu, który został zajawiony w jednym z trailerów.

trwa ładowanie posta...

Charlie Cox pojawił się jako Matt Murdock w MCU w ostatnim "Spider-Manie". Ale samej postaci Daredevila nie widzieliśmy od końca 2018 roku, gdy zakończył się trzeci sezon jego przygód na Netflixie.

Pomimo mojego marzenia, aby "She-Hulk" skupiła się na postaci Jennifer, niech Disney pokaże nam już Daredevila. Proszę.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Żółty Putin. Czy to dzieło Patryka Vegi?