Jasper zdubbingował bajkę

Jasper użyczył głosu postaci z bajki. "Ja w żaden sposób nie mogę siebie rozpoznać"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia RutaOliwia Ruta,20.10.2025 13:00

Jasper pochwalił się kolejnym poważnym projektem. Tiktoker zdubbingował bajkę, która właśnie weszła do kin. Jest jeden problem - nie może rozpoznać postaci, której podkładał głos.

Jasper, a dokładniej Kacper Porębski, to popularny influencer. Działa nie tylko na TikToku, ale też na YouTubie i Instagramie. W przeszłości spotykał się z tiktokerem Piotrem Charazińskim, z którym nagrywał materiały na media społecznościowe. Jasper rozpoczął internetową karierę w bardzo młodym wieku. Popularność zdobył jeszcze, gdy był nastolatkiem. Teraz może pochwalić się ponad 2,7 mln obserwujących na TikToku. Dodatkowo w 2024 r. został wyróżniony tytułem Lifestylowego Twórcy Roku w aplikacji.

trwa ładowanie posta...

Filmowa kariera Jaspera

Oprócz internetowej twórczości, Jasper często podejmuje się różnych, kreatywnych wyzwań. Na początku tego roku wystąpił w filmie "Misie", gdzie u boku popularnych aktorów oraz innych osób z popkultury, zagrał mężczyznę w stroju puchatego zwierzaka. Film w marcu trafił do kin w całej Polsce. Influencer w przeszłości użyczył również głosu jednej z postaci bajki "Garfield".

trwa ładowanie posta...

Tiktoker ponownie na wielkim ekranie?

Najwyraźniej głos Jaspera jest bardzo lubiany przez dzieciaki, ponieważ ponownie będziemy mogli usłyszeć go w polskim dubbingu bajki. Tym razem użyczył głosu jednej z postaci "Noc w zoo". Tiktoker przyznał, że nie pamięta imienia bohatera oraz nie jest przekonany, czy uda mu się rozpoznać go w kinie. Zdradził, że na nagrywki odbyły się około pół roku temu i choć wtedy pozwolono mu odsłuchać fragmenty dialogów, to kompletnie nie pamięta, jak one brzmiały.

trwa ładowanie posta...

- Ja w żaden sposób nie mogę siebie rozpoznać - powiedział przed wizytą w kinie. Na premierę bajki pojechał wraz ze swoją mamą. Finalnie udało mu się dojść do tego, którą postać zdubbingował - był to Hank. Nagrał nawet fragment dźwięku i opublikował go w rolce.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0