Cyberbang 2069 - czym jest?

Cyberbang 2069 to gra o randkowaniu w świecie Cyberpunk 2077. Jest DARMOWA!

Źródło zdjęć: © YouTube, Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.01.2022 11:20

Uniwersum Cyberpunk wzbogaciło się o bardzo ciekawe rozszerzenie. Niezależne studio Triple Thirst wydało darmową grę Cyberbang 2069. Biorąc pod uwagę znacznie tytułu, chyba domyślacie się, na czym polega rozgrywka...

Cyberpunk 2077 zaliczył kompromitujący falstart przy okazji premiery. Mimo to po ponad roku od wydania najnowsze dzieło studia CD Projekt Red cieszy się sporą popularnością. Fani angażują się w tworzenie modyfikacjirozszerzeń do gry. Jednym z fanowskich projektów, na który warto zwrócić uwagę, jest Cyberbang 2069 - symulator randkowania osadzony w świecie Cyberpunk 2077.

Cyberbang 2069 jest powieścią wizualną, czyli grą opierającą się na dialogach i statycznych obrazkach. Celem rozgrywki, jak nietrudno się domyślić, jest uwiedzenie bohaterów znanych ze świata Cyberpunk 2077. Jako protagonistę/kę możemy wybrać kobietę lub mężczyznę. Swoich sił w randkowaniu spróbujemy z następującymi postaciami: Goro Takemurą, Sandayu Odą, Johnnym Silverhandem oraz Victorem Vektorem.

Cyberbang 2069 w edycji NSFW

W Cyberbang 2069 możemy zagrać w wersji cenzuralnej lub niecenzuralnej. Mam wrażenie, że wiem, która wersja będzie w Polsce częściej wybierana... Jeśli chodzi o fabułę, to "wątki zostały mocno rozbudowane, a możliwości gracza są całkiem spore. Zwłaszcza te romansowe, co pozwoli poznać wspomniane postacie od zupełnie innej strony" - podaje portal IGN.

Cyberbang 2069 Dating Sim

Gra o randkowaniu w świecie Cyberpunk 2077 może brzmieć jak żart, ale wcale nim nie jest. Produkcja powstała za aprobatą studia CD Projekt Red, a przynajmniej jednego z przedstawicieli polskiego studia. To jest super! Omg, uwielbiam naszych fanów - napisał na Twitterze Patrick Mills. Grę możecie pobrać pod tym adresem.

trwa ładowanie posta...

No to co - kto z was jest gotów, aby przeżyć niezobowiązującą przygodę z Johnnym Silverhandem?

trwa ładowanie posta...

Źródła: IGN/eurogamer.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0