Absolute Drift

Gra, którą pobierzesz w chwilę i jest darmowa? Aż żal nie zagrać

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.02.2021 13:00

Epic Games Store cały czas zaskakuje. Ostatnio co chwilę otrzymujemy naprawdę dobre tytuły kompletnie za darmo. Ot, prosty sposób, jak przyciągnąć masę osób do nowego sklepu. Jednak czasem świetne perełki mogą zostać pominięte.

Dzisiaj będzie odrobinę o perełce, którą można pobrać za darmo do 25 lutego. To oznacza, że w Epic Games Store jeszcze przez kilka dni są dostępne dwa tytuły warte szczególnej uwagi - drugi to RAGE 2.

Ale tym razem nie będę rozpisywał się o RAGE 2, tylko o małej i "pobocznej" grze do tego dużego tytułu o postapokaliptycznej rzeczywistości:

Absolute Drift Zen Edition

Gra o driftowaniu, czyli efektownym przemierzaniu drogi i zakrętów bokiem. 

Nie byłem wcale przekonany do tej darmówki, bo wiecie… co można dostać za darmo? Nie miałem racji, ponieważ Absolute Drift jest jedną z najprzyjemniejszych darmowych gier ostatnich miesięcy.

Widok z góry, bardzo prosta rozgrywka i przyjemny (acz wymagający) model jazdy. Oto gra, która nie służy tylko do zapoznania się z "dużym" tytułem - niektórych może wręcz odrzucić naprawdę ciężki do opanowania model driftu. Szczególnie na klawiaturze nie jest to łatwe. 

Absolute Drift - Tokyo World Record

Jednak po jakimś czasie da się nauczyć ślizgania się bokiem. I jest to bardzo wynagradzające uczucie, które nawet w tak prostej grze będzie cudowne. Podczas rozgrywki zostaniecie uraczeni bardzo przyjemnym elektronicznym brzmieniem, które zostało skomponowane przez C41 i NYTE.

Czy można coś więcej napisać o tej grze? Nie sądzę, szczególnie że każdy może w tej chwili zagrać i przekonać się na własnej skórze, jak gra się w Absolute Drift. Gra zadziała na każdym w miarę nowoczesnym komputerze czy laptopie. Miejcie jedynie około 400 MB wolnej przestrzeni.

Miłego driftowania!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0