Obi-Wan Kenobi

Co wiemy o serialu o Obi-Wan Kenobim? "Rewanż stulecia"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.02.2021 13:02

Już wkrótce rozpoczną się prace na planie serialu o Obi-Wan Kenobim, który trafi na platformę Disney+. Czego produkcja będzie dotyczyć? Kto w niej wystąpi? Dlaczego nie możemy się jej doczekać? Przekonajcie się!

Jeśli zastanawialiście się, jak Obi-Wan Kenobi radzi sobie w "mrocznych czasach", kiedy musi uciekać przed łowcami Jedi, no to Disney+ szykuje dla Was odpowiedź. Akcja serialu o legendarnym mistrzu Jedi będzie osadzona 10 lat po wydarzeniach z filmu "Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów" z 2005 roku.

Udział w produkcji wezmą Hayden Christensen oraz Ewan McGregor. Ponownie ujrzymy więc na ekranie starych bohaterów – Obi-Wan Kenobiego i Dartha Vadera. Ostatni raz, kiedy panowie się spotkali, to było zakończenie filmu "Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów". Wówczas doszło do hitowego pojedynku pomiędzy uczniem i mistrzem, który Anakin Skywalker przegrał i przybrał tożsamość Dartha Vadera.

Anakin vs Obi Wan Kenobi (full fight)

Kathleen Kennedy, producentka stojąca na czele Lucasfilm, potwierdziła, że obie postaci spotkają się w serialu ponownie w "rewanżu stulecia": – Na pewno zobaczymy, jak Obi-Wan i Darth Vader wejdą w to ponownie – powiedziała.

Czy Liam Neeson wystąpi w serialu o Obi-Wan Kenobim?

Po internecie krążą plotki, jakoby Liam Neeson miał ponownie wcielić się w postać Qui-Gon Jinna. W wywiadzie udzielonym portalowi Collider Neeson przyznał, że nie otrzymał jeszcze takiej propozycji, ale byłby gotowy, aby wziąć udział w produkcji.

Wiem, wiem, występ Neesona jest trudny do zrealizowania, biorąc pod uwagę fakt, że Qui-Gonn zginął w pojedynku z Darth Maulem. Nie byłoby chyba problemem, aby bohater, w którego wcielał się Neeson, wystąpił w serialu jako duch mocy, prawda?

Star Wars Episode I Obi Wan & Qui Gon Ginn Vs Darth Maul

Serial o Obi-Wan Kenobim – kiedy premiera?

Rozpoczęcie prac na planie serialu o Obi-Wan Kenobim jest zaplanowane na marzec 2021 roku. Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana. Może to być końcówka 2021 roku lub początek 2022 roku.

Sprawdźcie, jak może brzmieć tytuł "Matrixa 4", który prawdopodobnie wyciekł do sieci wcześniej, niż chcieli twórcy widowiska.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0