seriale
"Zmierzch" jak "Harry Potter". Saga powróci jako serial
Bridgerton

"Bridgerton" sezon drugi – co o nim wiemy?

MTB,
08.02.2021 12:00

Najgorętszy serialowy tytuł tego roku ma zapewnioną kontynuację. Główną postacią drugiego sezonu nie będzie już Daphne. Jej miejsce zajmie Anthony Bridgerton. Co jeszcze wiadomo?

Drugi sezon "Bridgerton'' to już pewniak. Netflix potwierdził kontynuację serii, więc fani mogą spać spokojnie.

Serial opowiada o losach tytułowej rodziny - Birdgertonów. Akcja rozgrywa się w Londynie, w czasach regencji. Pierwszy sezon skupia się na najstarszej córce w rodzinie Bridgertonów - Daphne. Dziewczyna ma wyjść za mąż. W dobie aranżowanych małżeństw nie jest to jednak dla niej takie łatwe. Daphne nie chce przystać na byle jakiego kandydata - chciałaby wyjść za mąż jedynie z miłości.

Dodatkowo jej oraz całej rodzinie Bridgertonów przygląda się Lady Whistledown - anonimowa postać opisująca swoje obserwacje w plotkarskiej gazecie. Innymi słowy? Jest to Gossip Girl XIX wieku.

trwa ładowanie posta...

O czym więc będzie drugi sezon? Głównie o Anthonym Bridgerton i jego zmaganiach ze znalezieniem swojej drugiej połówki. Jak napisała Lady Whistledown w ogłoszeniu Netflixa (tak, właśnie jej postaci użyto do przekazania wieści o drugim sezonie) ,,cierpliwość jest cnotą". Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na dalsze wiadomości.

Fanom, którzy nie mogą doczekać się poznania dalszych losów ukochanych bohaterów, polecamy całą bestsellerową serię książek Julii Quinn. To właśnie na ich podstawie powstał najgorętszy hit Netflixa.

Nagrania kontynuacji serialu zaczną się już tej wiosny. Drugi sezon pojawi się więc na platformie Netflixa najprawdopodobniej dopiero w 2022 roku.

Będziecie oglądać?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Czerwiec 2023 na Disney+. "Avatar" i nowy Marvel