Matrix

"Matrix 4": Tytuł widowiska wyciekł do sieci (prawdopodobnie)

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.02.2021 16:47

Kontynuacja "Matrix Rewolucje" otrzyma nazwę "Zmartwychwstania" (ang. "Resurrections") – twierdzi portal Yahoo. Kto jest odpowiedzialny za wyciek? Nigdy byście się nie domyślili.

Tytuł nowego filmu rodzeństwa Wachowskich znalazł się na zdjęciu, które na Instagrama wrzuciła... stylistka zatrudniona na planie "Matrixa 4". Kobieta chciała się pochwalić prezentem, jaki otrzymała z okazji zakończenia prac na planie widowiska – na fotografii widzimy czarny płaszcz i życzenia od twórców filmu, reżyserki Lany Wachowski oraz producenta Jamesa Teigue'a.

Na kartce z życzeniami znajduje się tytuł "Matrix Zmartwychwstania". Post bardzo szybko zniknął z social mediów, ale zapobiegliwi internauci zrobili mu screeny, które teraz krążą po internecie. Studio Warner Bros., odpowiedzialne za "Matrix 4", nie odniosło się do tych rewelacji. Tytuł wydaje się być jednak prawdopodobny, biorąc pod uwagę, co spotkało bohaterów w zakończeniu "Matrix Rewolucje"...

trwa ładowanie posta...

"Matrix 4" – kiedy premiera?

Czwarta część "Matrixa" będzie kontynuacją wydarzeń, jakich byliśmy świadkami w "Matrix Rewolucje". W filmie znów pojawią się Neo i Trinity (w których wcielają się Keanu Reeves oraz Carrie-Anne Moss). Szczegóły na temat fabuły są utrzymane w absolutnej tajemnicy. Premiera filmu ma się odbyć 22 grudnia 2021 roku jednocześnie w kinach i na HBO Max.

Wszyscy czekamy, aż pojawi się pierwszy zwiastun "Matrixa 4". Zanim to się jednak stanie, sprawdźcie, co warto obejrzeć w lutym na HBO GO.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0