SkyShowtime promocja, co oglądać?

Co oglądać na SkyShowtime i jak skorzystać z promocji?

Źródło zdjęć: © Instagram, SkyShowtime, iCarly
Anna RusakAnna Rusak,14.02.2023 17:00

SkyShowtime to kolejna platforma streamingowa, która jest dostępna w Polsce. Co warto obejrzeć na platformie i jakie seriale oraz filmy są na niej dostępne? Na nowych użytkowników czeka również specjalna promocja.

Jeśli znudziły wam się już treści na Netfliksie, czekacie na kolejny odcinek "The Last of Us" i nie wiecie, czy wykupić Disney+ czy może Amazon Prime, to do tych rozważań właśnie możecie dołożyć kolejną platformę. SkyShowtime 14 lutego pojawiło się w Polsce i przygotowało specjalną promocję dla nowych użytkowników.

Jakie filmy oraz seriale znajdziecie na platformie i co warto obejrzeć? Ile kosztuje subskrypcja SkyShowtime i czy się opłaca? Tu znajdziecie wszystkie informacje o nowej platformie streamingowej, dzięki czemu może łatwiej będzie wam podjąć decyzję dotyczącą subskrypcji.

SkyShowtime - ile kosztuje? Jak skorzystać z promocji?

Ze SkyShowtime można korzystać w Polsce od 14 lutego 2023 roku. Cena miesięcznej subskrypcji to 24,99 zł, a za roczny pakiet zapłacicie 199,99 zł. Produkcje z platformy można oglądać na maks. trzech urządzeniach jednocześnie. Po założeniu konta użytkownicy mogą stworzyć do pięciu profili.

Z okazji premiery SkyShowtime w Polsce, platforma przygotowała ograniczoną czasowo promocję. Nowi użytkownicy, rejestrujący się na skyshowtime.com, otrzymają 50 proc. zniżki od standardowej ceny subskrypcji miesięcznej. Jeśli skorzystacie z oferty, za miesiąc używania platformy będziecie płacić tylko 12,49 zł miesięcznie. Promocja na SkyShowtime będzie obowiązywała do 11 kwietnia 2023 roku do godziny 23:59.

trwa ładowanie posta...

SkyShowtime - co warto obejrzeć?

Jeśli zastanawiacie się, czy warto wykupić subskrypcję SkyShowtime, to w dokonaniu tej decyzji, może wam pomóc oferta platformy. Znajdziecie tu produkcje od Universal Pictures i Paramount Pictures, a także filmy i seriale wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, czy Peacock.

Jeśli chodzi o seriale, to jedną z ciekawszych propozycji jest z pewnością "Yellowstone", w którym główną rolę Johna Duttona odgrywa Kevin Costner. Recenzent Radosław Czyż na "Filmwebie" napisał, że serial to połączenie "Sukcesji" z "Justified". Na SkyShowtime znajdzie się też coś dla miłośników klasyki, bo można tu obejrzeć "Twin Peaks". Młodych odbiorców może z kolei zainteresować chociażby program "iCarly", szczególnie po niedawnej premierze książki "Cieszę się, że moja mama umarła", którą napisała jedna z aktorek serii.

Jeśli chodzi o filmy, to z pewnością na listę możecie wpisać nominowany do tegorocznego Oscara "Top gun: Maverick". Na Skyshowtime znajdziecie również bogatą ofertę klasyki, czyli filmy z serii o "Indianie Jonesie", "Jurassic Park" czy "Pulp Fiction". W ofercie nie brakuje też produkcji dla dzieci, a na platformie dostępne są takie hity jak "Minionki" i "Jak wytresować smoka".

Naprawdę jest w czym wybierać, a cena SkyShowtime w promocji jest rzeczywiście zachęcająca. Warto przypomnieć również, że na platformie niedługo będzie miał premierę polski serial "Warszawianka", który powstał na podstawie scenariusza pisarza Jakuba Żulczyka.

trwa ładowanie posta...

Źródło: SkyShowtime

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0