Ciocia May queer?

Ciocia May w "Spider-Manie" jest biseksualna? Cóż…

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.12.2021 16:00

Nowe informacje o cioci May z obecnej, "aktualnej" trylogii "Spider-Mana" - Marisa Tomei przekazała, że chciała, aby postać cioci May była osobą biseksualną.

Najnowsza trylogia "Spider-Mana" - ta z najmłodszym aktorem, Tomem Hollandem - ma świetne oceny. Ostatnia odsłona, "No Way Home", wyszła w połowie grudnia i zebrała wręcz idealne noty. 94% od krytyków na Rotten Tomatoes oraz orgazmiczne reakcje fanów. MCU nie mogło trafić lepiej.

Chociaż może nie do końca, bo teraz zaczynają wychodzić nowe informacje. Niby nic, ale dla niektórych zapaleńców jest to miły smaczek.

Marisa Tomei o swojej roli cioci May w MCU

W ostatnim wywiadzie z Geeks of Colour 57-latka wypowiedziała się o planach z pierwszego "Spider-Mana" w MCU.


W pewnym momencie naprawdę - to było zanim jeszcze pojawił Happy - był moment, w którym poczułam, że May może powinna być po prostu z kobietą. Ben odszedł, a z kim ona powinna być? I tak sobie o tym rozmawialiśmy.

Mówiłam coś w stylu, 'Nikt nawet nie musi wiedzieć, Amy' - po prostu będę w scenie i Ty będziesz tam. To byłby po prostu subtelny smaczek.

Marisa powiedziała, że "w pewnym sensie o tym rozmawialiśmy" i że gdyby miała wybrać dziewczynę dla swojej bohaterki, wybrałaby producentkę nowych filmów o pajęczaku i byłą przewodniczącą Sony, Amy Pascal.

trwa ładowanie posta...

Spostrzegawczy fani wykryli, iż w "Homecoming", pierwszej części trylogii z MCU, ciocia May była ubrana w kolory flagi osób biseksualnych:

trwa ładowanie posta...

Ciocia May w MCU to odejście od typowej wersji z komiksów

Jakkolwiek boomersko to nie zabrzmi, ciocia May w MCU (czyli obecnych filmach Marvela) była dużym odejściem od tego, co widzieliśmy w poprzednich trylogiach oraz świetnej grze z PS4. Marisa wygląda młodziej, ubiera się inaczej - ma energię i zachowuje się zawsze tak, jakby dopiero co odkrywała świat. Raczej trudno ją skojarzyć z komiksowym pierwowzorem.

Ciocia May kiedyś i dziś.
Ciocia May kiedyś i dziś.

Dla niektórych jest hot, co pozostawiam wam do wewnętrznej roceny. Czy ciocia May mogłaby być biseksualna w MCU? Pewnie, że tak - już nastąpiło tyle zmian względem komiksów, że kolejna drobna zmiana nie wpłynęłaby na nic.

A tak? No cóż, może i ciocia May była queer, może nie - już prawdopodobnie się nie dowiemy.

Wiemy jednak jedno: dla niektórych fakt, że jedna z fikcyjnych postaci mogła się spotykać z kobietą może być bolesny xD

Uwaga, tweety zawierają spoiler.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 5