Tom Holland o następnych Spider-Manach

Następny "Spider-Man" będzie kobietą? Tak chce Tom Holland

Źródło zdjęć: © YouTube, Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,28.12.2021 06:49

Następny Spider-Man z MCU nadejdzie do nas w nadchodzących latach. Dlaczego odtwórca roli pajęczaka od 2016 roku, może nie dotrwać do końca kolejnej trylogii?

"Spider-Man: No Way Home" zgarnęło miliony podczas premiery. Dokładniej, to aż miliard dolarów z pierwszych +/- 10 dni od wydania. Ostatni film to też koniec pierwszej trylogii poświęconej Spider-Manowi, w którego wcielał się Tom Holland. Niby kilka tygodni temu mówił coś o odejściu na emeryturę itp., ale tak się nie stanie. Oficjalnie następna trylogia Spider-Mana została potwierdzona.

Czy Tom Holland będzie Spider-Manem cały czas?

W wywiadzie z magazynem People przekazał, że… no tak niezbyt.

Uwielbiam każdą minutę. Jestem bardzo wdzięczny Marvelowi i Sony za to, że dali nam szansę, zatrzymali nas przy sobie i pozwolili naszym postaciom rozwijać się. To było niesamowite. I właśnie dlatego, jak dla mnie, nie chcę się żegnać ze Spider-Manem - ale czuję, że możemy być gotowi na pożegnanie ze Spider-Manem.

Czyli: nie powinniśmy byli być zdziwieni, gdy Peter Parker Toma magicznie zniknie po drugim filmie w nadchodzącej trylogii. Oczywiście to tylko moje domysły, bowiem to może być zapowiedź końca *po* nowych filmach. Ale czas pokaże. Czy pokaże także inne postacie, poza Parkerem?

Czy następy Spider-Man będzie kobietą?

Tom wypowiedział się o jego następny - lub następczyni:

Nie chcę być odpowiedzialny za hamowanie następnej młodej osoby, która przychodzi, która zasługuje na [rolę] tak samo, jak inni.


Chciałbym zobaczyć przyszłość Spider-Mana, która jest bardziej różnorodna - może pora na Spider-Gwen albo Spider-Woman? Mieliśmy już trzech Spider-Manów z rzędu; wszyscy byli tacy sami. Byłoby miło zobaczyć coś innego.

Źródło: People

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 26
  • emoji ogień - liczba głosów: 9
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 34
  • emoji złość - liczba głosów: 30
  • emoji kupka - liczba głosów: 42
Amsa,zgłoś
CO JAK CO ALE TAK NIE MOŻE BYĆ!😡 jeżeli spidermanem nie będzie Tom Holland to czuje ze połowa ludzi przestanie wogóle to oglądać ponieważ on tak,TAK bardzo dobrze odegrał tą role a Spiderman nwh to najlepszy film tego roku skoro zarobił ponad miliardy i to nie premierze NA SAMEJ PREMIERZE! więc błagam tom posłuchaj swojego głosu rozsądku i nie odchodź bo to będzie trauma naszego życia! I PS nie może BYĆ KOBIETY SPIDERMAN! To będzie jakieś g0wno! Więc błagam🥺
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Anonim,zgłoś
Wiecie czemu dałam kupe, ponieważ Tom Holland nie chce grac w 4 części Spider-Mana. Nie rozumiem go wogóle ponieważ odegrał bardzo dobrze swoją role i kazdy był w niebo wzięty tym filmem i przypomniał sobie że istnieje taki FILM. Będę bardzo rozczarowana jeśli Tom Holland nie odegra znowu roli Pitera Parkera. Mam nadzieję że nie popełni tego błędu i odegra tą role, ponieważ nie koniecznie będzie miał więcej niż 30 lat, ponieważ sam Marvel powiedział że pracują nad nową częścią . Mam nadzieje że my spróbujemy coś podziałać. przekonać samego Toma do grania roli. Dziękuje i mam nadzieje Tom że odegrasz role Pitera Parkera. Pozdrawiam.☺️
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Tomi41,zgłoś
Czwarta część Spider-Mana może przypominać gre Sony na PlayStation z Moralesem i to będzie przekazanie pałeczki Parkera właśnie Moralesowi mam takie przeczucia i to będzie dopiero pożegnalna część Toma Hollanda ze Spider-Manem🕸️🕷️
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 9