Selena Gomez  Britney Spears

Britney Spears oskarża Selenę Gomez o zawstydzanie innych kobiet

Źródło zdjęć: © Selena Gomez
Anna RusakAnna Rusak,26.10.2022 16:15

Britney Spears postanowiła odgrzebać kilka spraw z przeszłości. Cofnęła się do 2016 roku i oskarżyła swoją (chyba już byłą) przyjaciółkę o zawstydzanie kobiet ze względu na ich ciała. Czy ma rację i to Selena Gomez teraz oszukuje wszystkich swoich fanów?

Relacja między piosenkarkami Britney Spears i Seleną Gomez jest aktualnie dość niejasna. Można powiedzieć, że obie panie właściwie jeszcze do niedawna się przyjaźniły, a z pewnością były sobie bliskie, bo we wrześniu tego roku Spears zaprosiła Gomez na swój ślub.

Możliwe jednak, że ostatnio ich drogi się rozeszły. Na profilu Speras pojawił się post, w którym ta oskarża Gomez o zawstydzanie innych kobiet.

Drama między Britney Spears a Selelną Gomez

Żeby zrozumieć, o co chodzi w najnowszym wpisie Spears i dramie z Seleną Gomez, musimy się cofnąć do 2016 roku. Wtedy Gomez została nagrodzona na American Music Awards. Podczas odbierania nagrody wygłosiła krótkie przemówienie.

- Nie chcę oglądać waszych ciał na Instagramie. Chcę zobaczyć to, co jest tu [Gomez wskazuje na swoje serce]. Nie próbuję uzyskać akceptacji i potwierdzenia z zewnątrz. Już tego nie potrzebuję - mówiła Selena w przemówieniu.

Selena Gomez Speech at AMAs 2016

Spears po sześciu latach postanowiła odnieść się do tego przemówienia, zahaczając również o teledysk do piosenki "Ice cream", który Selena wydała w 2020 roku razem z k-popowym zespołem BLACKPINK. Możemy na nim zobaczyć kobiety, które liżą lody, tańcząc na kolorowym tle. Właśnie o tym wszystkim nagle przypomniała sobie Spears.

BLACKPINK - 'Ice Cream (with Selena Gomez)' M/V

Britney Spears atakuje Selenę Gomez

Spears zarzucała Selenie, że dyskryminuje kobiety, które w swojej pracy w jakiś sposób bazują na tym, jak wyglądają. Poza tym jej przemówienie z 2016 roku miałoby być fałszywezawstydzać inne kobiety. Stwierdziła, że Selena po wystąpieniu na gali, wciąż bogaciła się na pokazywaniu swojego ciała, czego przykładem miałyby być właśnie teledysk do piosenki "Ice cream".

"[Te kobiety] mówią: "To nie jest coś, co bym zrobiła" i to są te same kobiety, które produkują filmy z budżetem na 4 miliony dolarów, których tematem jest ssanie i lizanie domowych lodów" – napisała ironicznie Spears.

"Te inne dziewczyny nie mają niczego, poza ich pięknymi ciałami. Kogo obchodzi to, że są z tego dumne?! Powinny! Więc następnym razem, gdy zobaczę kogoś z dużym budżetem na wideo, które polega na tym, że liże się lizaki, a przy tym ten ktoś jednocześnie wygłasza wielkie przemówienia, zawstydzające inne kobiety za odsłanianie ich ciał, to chciałbym powiedzieć, że tacy ludzie są hipokrytami" – dodała na Instagramie Spears.

trwa ładowanie posta...

Czy Spears ma rację i Gomez rzeczywiście zawstydzała inne kobiety?

W tekście nie pada nigdzie nazwisko Gomez, ale fani od razu wiedzieli, że to o nią chodzi Britney. Większości nie podoba się to, że Spears zaatakowała artystkę. Apelują, by przestała nękać Selenę, bo ta chce dla niej jak najlepiej i okazuje jej przez cały czas tylko swoje wsparcie i miłość. Spears postanowiła więc po czasie usunąć zdjęcia i tekst.

Moim zdaniem, Spears trochę przesadziła z interpretacją przemówienia Gomez. Biorąc pod uwagę jej szeroką, ciałopozytywną działalność, chyba ciężko przyczepić się do tego, w jaki sposób mówi o cielesności i tym, czym powinny być dla nas nasze ciała. Przecież Gomez ani razu w tym przemówieniu nie mówi, że kobiety nie mogą cieszyć się swoimi ciałami i na nich zarabiać. To "zawstydzanie innych kobiet", jak nazywa to Britney, jest zdecydowaną przesadą.

Jak myślicie?

trwa ładowanie posta...

Źródło: Daily mail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 12
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 60
  • emoji smutek - liczba głosów: 339
  • emoji złość - liczba głosów: 231
  • emoji kupka - liczba głosów: 129
Marysia,zgłoś
Jak zwykle vibez myśli, ze jego zdanie jest najważniejsze, a robicie z siebie pośmiewisko z tymi waszymi pozal się boze redaktorzynami
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się