popkultura
"Need for Speed: Unbound". Powrót do korzeni w zupełnie nowym stylu [WYWIAD]
Boxdel o Najmanie

Boxdel o Najmanie: "Nie chciałbym być w jego skórze"

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,01.02.2022 06:06

Boxdel podczas ostatnich "Aferek Live" powiedział co nieco o Najmanie. Wiecie jest jest traktowany w swoim mieście rodzinnym? To trochę smutne - ale sami się przekonajcie.

bGxnMpar

Marcin Najman przez ostatnie dni znowu był na ustach wszystkich. Wszystko przez galę VIP-MMA 4 i gloryfikowanie byłego bossa mafii pruszkowskiej. Cała Polska sprzeciwiała się jej organizacji gdziekolwiek - co chyba w końcu odniosło skutek. Nawet Wieluń, czyli miasto broniące gali Najmana, skapitulowało. Więcej o tym cudownym uniwersum, podobnym rozmiarami do MCU, przeczytacie w tekście Kuby.

Boxdel o Najmanie

Boxdel wraz z Ulfiliem zmienili odrobinę content "Aferek", od teraz będą to cykliczne transmisje na żywo, gdzie omawiane będą dramki oraz wydarzenia z minionego tygodnia. To też pozwala na dłuższą formę wypowiedzi, dzięki czemu dowiemy się więcej o różnorakich akcjach.

W ostatnich "Aferkach" Boxdel wypowiedział się o Najmanie. Podczas gdy jego znajomi z GNG (tshh ;)) koncertowali w Częstochowie, ten miał okazję go poznać:

bGxnMpat

Marcin Najman był w Scoutcie [hotel w Czestochowie - dop. red.], patrzyłem w lewo, jak przechodziłem przez korytarz, siedział tam Marcin, nikogo wokół niego nie było. Była to też bardzo późna godzina.

To było przed 20:00, bo siłownię o 20:00 zamykali i przechodząc przez ten ośrodek, widzieliśmy, jak tam sobie działa i ćwiczy, a dodatkowo Najman z tego dnia to wrzucił filmik jak napier*ala w worek na swoim kanale na tej siłowni - wtrącił Ulfik.

Dowiedzieliśmy się od menadżerki właśnie hotelu Scout, że Marcin Najman chodzi specjalnie bardzo późno na siłownię, żeby po prostu nie spotykać ludzi. Zapytałem się - no oczywiście zadałem pytanie retoryczne: "dlaczego?" - opowiedział Boxdel.

bGxnMpav

Ona powiedziała, że właśnie niezbyt go ludzie lubią w Częstochowie i szydzą z niego na tej siłce. Powiem Ci szczerze: nie lubię go, ale, trochę mu współczuję, nie? Nie chciałbym być w jego skórze - kontynuował.

Co ludzie z Częstochowy sądzą o Najmanie?

Boxdel wspomniał też, że podczas tego samego pobytu w Częstochowie pytał ludzi, co sądzą o Najmanie. Warto przypomnieć: ludzi z rodzinnego miasta Marcina. Odpowiedzi? Zapytani mieli podchodzić do niego z beką, brakiem szacunku, wspominana była "obrona Jasnej Góry", a Najman według tej sondy ma być turbomemem, osobą bardzo memiczną.

Omawiany shot z transmisji na żywo:

AFERKI LIFE BOXDEL O SPOTKANIU Z NAJMANEM W CZESTOCHOWIE I O TYM ŻE SIĘ Z NIEGO ŚMIEJĄ

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie