Barbara Nowak z apelem

Barbara Nowak apeluje. "Pilnujcie dzieci, chrońcie Polskę"

Źródło zdjęć: © YouTube - Barbara Nowak / YouTube
Natalia Witulska,
13.12.2023 10:45

We wtorek 12 grudnia Barbara Nowak uczestniczyła w konferencji organizowanej przez Ruch Ochrony Szkoły i Fundację Klubu Ronina. Małopolska kuratorka oświaty wystosowała dramatyczny apel.

Barbara Nowak była gościem na konferencji zatytułowanej "Dokąd zmierza polska szkoła. Rozum, czy emocje?" organizowanej przez Ruch Ochrony Szkoły i Fundację Klubu Ronina. Otrzymała na niej honorową odznakę od Rzecznika Praw Dziecka oraz zaapelowała do uczestników wydarzenia.

Dramatyczny apel Barbary Nowak

Barbara Nowak bez wątpienia zapisała się już w historii polskiej edukacji i polityki. Kuratorka oświaty słynie z kontrowersyjnych, często emocjonalnych wypowiedzi, które regularnie cytowane są w mediach społecznościowych. Słyszeliśmy już o szwedzkich pokojach do masturbacji czy "segregowaniu studentów po neomarksistowsku". Tym razem Barbara Nowak ostrzegła społeczeństwo przed nowym rządem.

Barbara Nowak z dramatycznym apelem
Barbara Nowak z dramatycznym apelem (pch24.tv)

Małopolska kuratorka oświaty na wydarzeniu ROSiFR odniosła się do Ministerstwa Edukacji i Nauki, którym pokieruje posłanka Koalicji Obywatelskiej, Barbara Nowacka.

- Mamy zapowiedzi, że przejmą to ministerstwo osoby, które nie mają żadnego przygotowania żeby uczyć, decydować o programach i jak będą wychowywane nasze dzieci. Odbije się to na naszych uczniach. Młody człowiek nie powinien być przedmiotem eksperymentu, ale tak jest to zapowiedziane, i tak będzie - mówiła Barbara Nowak.

trwa ładowanie posta...

Barbara Nowak ostrzega

Barbara Nowak skrytykowała chęć usunięcia przez rząd Donalda Tuska ze szkół przedmiotu Historia i Teraźniejszość, a także odchudzenia podstawy programowej. W swoim apelu odniosła się do lewicowych poglądów nowej ministry edukacji dotyczących równości, społeczności LGBT czy in vitro. Według kuratorki oświaty takie spojrzenie na świat zagraża Polsce.

- Pilnujcie dzieci, idzie to, co ma je zniszczyć. Dzisiaj szalenie ważnym zadaniem dla rodziców, nauczycieli jest podjęcie aktywnej działalności, zbudowanie struktur, które uchronią dzieci przed złem. Zbudowanie prawdziwie sprawnych wspólnot, które obronią dzieci, a tym samym obronią Polskę - zaapelowała Barbara Nowak.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 93
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 944
  • emoji smutek - liczba głosów: 33
  • emoji złość - liczba głosów: 92
  • emoji kupka - liczba głosów: 138
Stasek,zgłoś
Właśnie w ten sposób chronimy odsuwając tego typu osoby od szkolnictwa .
Odpowiedz
20Zgadzam się5Nie zgadzam się
ks. Teofil.,zgłoś
Pilnujcie waszych dzieci przed księżmi i kościołem.
Odpowiedz
15Zgadzam się8Nie zgadzam się
Pilnujcie i chrońcie dzieci przed ludźmi pokroju Barbary Nowak !!!!!!!
Odpowiedz
28Zgadzam się9Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 489
Komentarze (489)
Powrót