Adrian Nowak Żalno - kto to jest?

Adrian Nowak Żalno wyszedł z więzienia. Kim jest? Co teraz robi?

Źródło zdjęć: © Vibez / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,28.07.2022 18:00

Rozpakowanie zakupów za 1500 złotych to już ikoniczny filmik w Internecie. Autorem nagrania jest Adrian Nowak Żalno. Kto to jest? Dlaczego trafił do więzienia? Czytajcie dalej, wszystko wam wytłumaczymy.

Gosia Dziedzic w Stegnie na plaży. Chytra baba z Radomia. Paweł Jumper skacze na rowerze. Niektórzy ludzie mają naturalny dar do tworzenia viralowych treści. Do grona internetowych legend bez wątpienia zalicza się Adrian Nowak Żalno. Jeśli korzystacie z TikToka, prawdopodobnie trafiliście na treści tego twórcy. Mężczyzna zdobył popularność dzięki jednemu nagraniu - rozpakowaniu zakupów za 1500 złotych.

Adrian w niepodrabialnym stylu wykonał unboxing zakupów. Były to podstawowe produkty spożywcze, wśród których znalazły się "anżyki""dwa bułki" (te błędy językowe są kultowymi zwrotami w uniwersum Adriana). Mężczyzna uczynił z comiesięcznego rozpakowywania zakupów serię na swoim kanale. Jego nagrania na YouTube mają po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset wyświetleń.

Adrian Nowak Żalno Rozpakowanie Zakupy 3 Cz 1

Warto podkreślić, że Adrian nie nagrywa wyłącznie rozpakowywania zakupów. Twórca ma na swoim koncie filmy z wycieczek do lasu, relacje z jedzenia różnych rzeczy (np. bułki z bananem) czy poradniki gotowania (np. smażenie kiełbasy). Adrian ma mieszkać z mamą i wujkiem, którzy nie są ze sobą w dobrych relacjach.

Adrian Nowak Żalno. Kto to jest?

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy Adrian nagrywa swoje filmiki na poważnie, czy wciela się w rolę. Informacji o nim samym jest niewiele. Mężczyzna - według doniesień internetowych - ma mieszkać w miejscowości Żalno (woj. kujawsko-pomorskie). To właśnie ta nazwa jest częścią jego nazwy na TikToku. Adrian przed pobytem w więzieniu miał zajmować się rolnictwem i posiadać 36 hektarów ziemi. Według nafakcie.pl, wartość ziemi Adriana wynosi 2 miliony złotych.

Adrian Nowak Żalno Bułka z Bananem

Adrian Nowak Żalno w więzieniu

W pewnym momencie Adrian przestał publikować nowe filmiki. Internauci zastanawiali się dlaczego zniknął z sieci. Twórca miał trafić do więzienia, ale były to jedynie domysły. Okazało się, że pogłoski o problemach Adriana z wymiarem sprawiedliwości były prawdą. Pod koniec lipca mężczyzna wrócił do Internetu, nagrywając filmik, na którym wytłumaczył, co się z nim działo.

Adrian mówi na nagraniu, że trafił do więzienia 26 lipca 2021 roku. Dlaczego spędził rok za kratami? W skrócie: pojechał do kobiety, którą poznał na portalu randkowym, ukradł jej kartę bankomatową i wypłacił sobie 1850 złotych. Przyznał, że nie stawił się na rozprawie sądowej, co mogło przesądzić o wysokości kary. Całą opowieść Adriana obejrzycie na YouTube.

Adrian Nowak Żalno Wróciłem Byłem W Więzieniu

Adrian, życzymy, żeby wszystko ułożyło po twojej myśli!

Źródła: DOMINEWS/nafakcie.pl/efakty24.pl/YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 11
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 36
  • emoji smutek - liczba głosów: 12
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 21
Mejo,zgłoś
Czy ten Adrian jest niepełnosprawny pytam nie hejtując go?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Dwa bułki,zgłoś
Adrian jest fajny tak naprawdę
Odpowiedz
0Zgadzam się2Nie zgadzam się
Piękna,zgłoś
Adrian fajny Ziomal! Pozdrawiam z Gdańska
Odpowiedz
0Zgadzam się3Nie zgadzam się