trendy
Ryszard Terlecki zachęca do dewastowania przyrody dla PiS-u. "A jak ktoś to napisze na murze np. kościoła, to potępicie czy nie?"
Jestem w Stegnie na plaży

"Jestem w Stegnie na plaży". O co chodzi? Dlaczego Stegna przejęła TikToka?

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.07.2022 16:30

"Cześć, jestem w Stegnie na plaży" to trend, który zawładnął TikTokiem. Zaczęło się od jednego filmu, skończyło na społecznym fenomenie. Wyjaśnimy wam, o co w tym chodzi.

bFZXzJir

Stegna to wieś w północnej Polsce w województwie pomorskim, zlokalizowana na trasie pomiędzy TrójmiastemKrynicą Morską. W Stegnie poza infrastrukturą turystyczną znajdują się kościół wybudowany w XVII wieku, pojedyncze domy z XIX wieku i plaża. Nie byle jaka plaża, ponieważ latem 2022 roku leżała na niej @sarusia55 - to dzięki tej tiktokerce o plaży w Stegnie wie cała Polska.

sarusia55 tak naprawdę ma na imię Iwona. Kobieta wyjechała na urlop do Stegny i podczas plażowania nagrała swoje wrażenia na TikToka: - Witam was, jestem w Stegnie na plaży. Cześć. Cześć, na plaży jestem w Stegnie. Drugi dzień w Stegnie na plaży. Serdecznie was pozdrawiam ze Stegny, z Morza Bałtyckiego - mówi na nagraniu.  Oryginalny filmik zniknął z TikToka, ale kopie krążą po innych platformach.

bFZXzJit

Plaża w Stegnie stała się viralem

Czasami trudno zrozumieć, dlaczego niektóre materiały zyskują popularność w Internecie. Właśnie tak jest z filmem pani Iwony, który stał się niesamowicie popularny na TikToku. Kobieta zapoczątkowała trend, w którym chodzi o to, aby nagrać swoją interpretację filmu "Cześć, jestem w Stegnie na plaży". Ludzie tworzą relacje z Open'era, z zakupów w sklepie i oczywiście ze Stegny. Klipy zawierające hasztag #stegna wygenerowały ponad 17 milionów wyświetleń!

"Jestem na plaży w Stegnie" to nie jedyny film pani Iwony

Bez cienia ironii podziwiamy panią Iwonę za to, że stworzyła ogólnopolski trend. Kiedy w przyszłości będziemy wspominać lato 2022, plaża w Stegnie będzie jednym z pierwszych miejsc, o którym pomyślimy. Gorąco polecamy zapoznać się z pozostałą twórczością @sarusia55. Tiktokerkę obserwuje 120 tys. osób. Co ciekawe, pani Iwona odwiedziła plażę w Stegnie po raz drugi. Trendsetterka i podróżniczka w jednym!

bFZXzJiv

PS. Warto dodać, że tiktokerka przedstawia się na nagraniach jako "Gosia" - najprawdopodobniej dlatego, że jest to jej drugie imię.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
345gh,zgłoś
Dno.
Odpowiedz
1
like
2
dislike
III wojna jest potrzebna tu, i to pilnie. Mam nadzieje że ruscy puszcza atomowki na polske
Odpowiedz
9
like
26
dislike
zobacz odpowiedzi (1)
20-latka,zgłoś
No i jakim cudem to się stało viralem? Babka sobie mówi i tyle. Nie rozumiem tego
Odpowiedz
54
like
3
dislike
Zobacz komentarze: 5
Komentarze (5)
arrow
Były rzepiary, teraz pora na słonecznikary. Rolnik pokazał jak niszczą jego ciężką pracę