Jestem w Stegnie na plaży

"Jestem w Stegnie na plaży". O co chodzi? Dlaczego Stegna przejęła TikToka?

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.07.2022 18:30

"Cześć, jestem w Stegnie na plaży" to trend, który zawładnął TikTokiem. Zaczęło się od jednego filmu, skończyło na społecznym fenomenie. Wyjaśnimy wam, o co w tym chodzi.

Stegna to wieś w północnej Polsce w województwie pomorskim, zlokalizowana na trasie pomiędzy TrójmiastemKrynicą Morską. W Stegnie poza infrastrukturą turystyczną znajdują się kościół wybudowany w XVII wieku, pojedyncze domy z XIX wieku i plaża. Nie byle jaka plaża, ponieważ latem 2022 roku leżała na niej @sarusia55 - to dzięki tej tiktokerce o plaży w Stegnie wie cała Polska.

sarusia55 tak naprawdę ma na imię Iwona. Kobieta wyjechała na urlop do Stegny i podczas plażowania nagrała swoje wrażenia na TikToka: - Witam was, jestem w Stegnie na plaży. Cześć. Cześć, na plaży jestem w Stegnie. Drugi dzień w Stegnie na plaży. Serdecznie was pozdrawiam ze Stegny, z Morza Bałtyckiego - mówi na nagraniu.  Oryginalny filmik zniknął z TikToka, ale kopie krążą po innych platformach.

trwa ładowanie posta...

Plaża w Stegnie stała się viralem

Czasami trudno zrozumieć, dlaczego niektóre materiały zyskują popularność w Internecie. Właśnie tak jest z filmem pani Iwony, który stał się niesamowicie popularny na TikToku. Kobieta zapoczątkowała trend, w którym chodzi o to, aby nagrać swoją interpretację filmu "Cześć, jestem w Stegnie na plaży". Ludzie tworzą relacje z Open'era, z zakupów w sklepie i oczywiście ze Stegny. Klipy zawierające hasztag #stegna wygenerowały ponad 17 milionów wyświetleń!

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

"Jestem na plaży w Stegnie" to nie jedyny film pani Iwony

Bez cienia ironii podziwiamy panią Iwonę za to, że stworzyła ogólnopolski trend. Kiedy w przyszłości będziemy wspominać lato 2022, plaża w Stegnie będzie jednym z pierwszych miejsc, o którym pomyślimy. Gorąco polecamy zapoznać się z pozostałą twórczością @sarusia55. Tiktokerkę obserwuje 120 tys. osób. Co ciekawe, pani Iwona odwiedziła plażę w Stegnie po raz drugi. Trendsetterka i podróżniczka w jednym!

PS. Warto dodać, że tiktokerka przedstawia się na nagraniach jako "Gosia" - najprawdopodobniej dlatego, że jest to jej drugie imię.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 52
  • emoji ogień - liczba głosów: 31
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 135
  • emoji smutek - liczba głosów: 22
  • emoji złość - liczba głosów: 23
  • emoji kupka - liczba głosów: 48
twójstalker,zgłoś
CZY KTOŚ POWIEDZIAŁ?? STEGNA STEGNA ! XDDDDD STEEGNA STEEGNA LMAOO
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
345gh,zgłoś
Dno.
Odpowiedz
3Zgadzam się6Nie zgadzam się
III wojna jest potrzebna tu, i to pilnie. Mam nadzieje że ruscy puszcza atomowki na polske
Odpowiedz
12Zgadzam się41Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (3)
Zobacz komentarze: 8