Kim jest Khaby Lame? Milczący fenomen TikToka

Kim jest Khaby Lame? Milczący i ROZCZAROWANY fenomen TikToka

Źródło zdjęć: © Khaby Lame / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.05.2021 12:06

Jeśli zdarzyło Wam się ostatnio zajrzeć na TikToka, to wśród dziwnych filmików na pewno zobaczyliście viralowe klipy pewnego czarnoskórego, milczącego mężczyzny. Jest to Khaby Lame, który stał się absolutną legendą serwisu. Co warto o nim wiedzieć?

Jedno z największych objawień TikToka ostatnich miesięcy nazywa Khaby Lame. Jest on Senegalczykiem z włoskim obywatelstwem, który mieszka w Chivasso (okolice Turynu). Osiągnięcia 21-letniego twórcy są imponujące. W chwili pisania tego artykułu mężczyznę na TikToku śledzi ponad 60 milionów fanów, a na Instagramie jego poczynania obserwuje ponad 16 milionów internautów. Skąd się biorą TAKIE wyniki?

Khaby wykombinował prosty przepis na sukces. Mężczyzna ironiczne reaguje na tiktokowe lifehacki tudzież samouczki, które w skomplikowany sposób objaśniają łatwe sprawy. Przykładowo – pewna kobieta wyciąga tekturę z rolki papieru toaletowego, po czym wyjmuje listki papieru od środka rolki [WTF?]. Khaby nagrywa swoją reakcję na filmik, upraszając zawiłą czynność do jednego ruchu. Zobaczcie poniżej:

trwa ładowanie posta...

Milczenie, które każdy zrozumie

Khaby w swoich filmach zazwyczaj nic nie mówi, co prawdopodobnie jest powodem jego sukcesu. Ponieważ mężczyzna milczy, reakcje tiktokera należy wczytywać z jego mimiki, która jest przekomiczna! Dzięki temu, że Khaby nic nie mówi, to łatwiej mu pokonać barierę językową, być uniwersalnym w przekazie i dotrzeć ze swoim contentem do międzynarodowej publiczności.

trwa ładowanie posta...

Od zera do legendarnego tiktokera!

Jak donoszą zagraniczne media, Khaby – mimo powodzenia na TikToku – jeszcze nie utrzymuje się z tworzenia viralowych filmów, ale wkrótce zamierza rozbawiać ludzi na pełen etat! Mężczyzna docenia wszystko, co osiągnął, ponieważ nie miał łatwego dzieciństwa. Urodził się w biedzie i wychowywał w mieszkaniu komunalnym.

Trzymamy kciuki za powodzenie kolejnych jego projektów!

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Nie opuszczamy uniwersum dobrych wieści. Sprawdźcie, kto wystąpi podczas tegorocznego Open'er Park?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 24
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 7