Adam Security wyzywa do walki Stiflera

Adam Security powraca. Rzucił rękawice Stiflerowi

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,03.04.2024 18:45

Szeroki w barach, sympatyczny Węgier domaga się kolejnego pojedynku. Po przegranej pierwszej walce na Fame MMA Adam Security rzuca rękawice Stiflerowi. Czy federacje freak figktowe odpowiedzą na to wezwanie?

Adam Security jest jedną z tych osób, które w niewytłumaczalny sposób stały się wiralem. Wystarczy prześledzić publikacje twórcy na TikToku. Robiąc zwyczajne rzeczy, jak spacerowanie czy wychodzenie z samochodu z polskimi kawałkami w tle, Adam podbił serducha wielu polskich fanów. Choć wielu mogło przypuszczać, że gość jest Polakiem, w rzeczywistości pochodzi z Węgier i nazywa się Adam Bártfai.

Najsłynniejszy ochroniarz z TikToka dzięki zdobytej popularności zawalczył na gali Fame MMA. Jego przeciwnikiem był doświadczony w boju Jakub Szymański "Guzik". Węgier przegrał z Polakiem, a widzowie byli nieco zawiedzeni jego formą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Adam Security wyzywa do walki Stiflera

Mimo porażki Adam Security domaga się kolejnej walki. Po kilku miesiącach Bártfai powrócił, by rzucić wyzwanie kolejnemu przeciwnikowi. Na nagraniu, które krąży w mediach społecznościowych, Adam zwrócił się bezpośrednio do Stiflera.

- Cześć Stifler. Oficjalnie rzucam ci rękawice. Podejmiesz rękawice, czy po prostu się boisz?

- prowokuje Adam Security.

Węgier wywołał również dwie federacje freak fightowe. Co ciekawe wśród nich zabrakło Fame MMA, w którym Adam stoczył swój pierwszy pojedynek.

- Prime MMA, Clout MMA - czekam na wasz ruch

- skwitował Bártfai.
trwa ładowanie posta...

Stifler wróci na ring?

Stifler, a właściwe Damian Zduńczyk, dał się poznać polskim fanom głównie dzięki występowi w Warsaw Shore. Celebryta ma za sobą także walkę na Fame MMA i dwa pojedynki na Prime Show MMA. W 2022 r. postanowił zakończyć przygodę z freak fightami. Pozostaje więc pytanie, czy zmienił zdanie i odpowie na wyzwanie Adama Security.

Warto dodać, że innym potencjalnym przeciwnikiem Adama Security jest Mariusz Sobczak "Super Mario", który w mediach społecznościowych ogłosił swoją gotowość do walki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0