lifestyle
Nowe burgery w McDonald’s. Powrotu tych ulubieńców się nie spodziewacie
Roni Littman

9-letnia dziewczynka z zespołem Downa w kolekcji Burberry: "Udowadnia, że ​​wszystko jest możliwe"

Źródło zdjęć: © Instagram, Roni Littman
Anna RusakAnna Rusak,30.03.2022 16:00

Inkluzywnowść w wydaniu Burberry. Marka nawiązała współpracę z modelką z zespołem Downa. Roni Littman ma 9 lat i już stała się częścią wielkiej historii.

Marki coraz częściej decydują się na bardziej inkluzywne modelki. Pisaliśmy już chociażby o Victoria's Secret, która do swoich kolekcji zaangażowała już m.in. czarną, transpłciową Emirą D'Spain, a niedawno nawiązała współpracę z Sofią Jiaru z zespołem Downa.

Teraz na taki krok decyduje się kolejna duża marka modowa. Burberry ogłosiło, że twarzą ich kampanii zostanie 9-letnia Roni Littman. Dziewczynka, tak jak Jiaru, ma zespół Downa.

9-letnia modelka z zespołem Downa w kolekcji Burberry

Przygoda Roni zaczęła się w 2017 roku, gdy rodzice wysłali kilka zdjęć dziewczynki do agencji Zebedee Inclusive Talent Agency. Jej mama podkreśla, że dziewczynka od zawsze kochała kamerę i zabawianie ludzi. Nie wszystko jednak od samego początku było dla nich takie proste.

trwa ładowanie posta...

Gdy Roni się urodziła, lekarze stwierdzili, że dziewczynka najprawdopodobniej nie będzie w stanie chodzić i mówić. I rzeczywiście, początkowo miała problemy z porozumiewaniem się, ale zarówno ona, jak i jej rodzice nie zamierzali się poddać. Chcieli, żeby żyła najlepszym możliwym życiem.

Teraz ich marzenia się spełniają. Littman była już modelką dla takich dużych marek jak np. River Island czy TJ MAXX. Teraz dziewczynka została twarzą kultowego Burberry. Roni będziemy mogli zobaczyć w wiosenno-letniej kolekcji, a na jej Instagramie pojawiły się już pierwsze zdjęcia.

trwa ładowanie posta...

Byliśmy absolutnie zachwyceni, kiedy Roni dostała pracę modelki w Burberry. Jestem z niej taka dumna. Nie ma powodów, by dzieci z niepełnosprawnościami również nie mogły mieć i robić takich rzeczy jak te, które nie mają żadnych niepełnosprawności.

- Dailymail

Littman, która została częścią nowej kolekcji Burberry, ma inspirować innych i pokazywać, że wszystko jest możliwe. Bardzo cieszymy się, że tak wielkie marki coraz częściej sięgają po osoby, które jeszcze parę lat temu nie mogły liczyć na bycie częścią takich projektów. Obyśmy w przyszłości mogli obserwować więcej takich pozytywnych zmian.

Mój mąż Jon i ja jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co przyszłość przyniesie dla Roni. Mamy nadzieję, że Roni będzie inspirowała inne dzieci z niepełnosprawnościami i dorosłych do podążania za swoimi marzeniami. Roni udowadnia, że ​​wszystko jest możliwe. Nie pozwólcie, aby coś stanęło wam na drodze.

- Dailymail
trwa ładowanie posta...

Źródło: Dailymail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Transpłciowe kobiety wykluczone. Światowa Lekkoatletyka jest transfobiczna?