LAMAX Sounder2 Play

LAMAX Sounder2 Play. Kieszonkowy głośnik na każdą kieszeń [TEST]

Źródło zdjęć: © Vibez
Konrad SiwikKonrad Siwik,01.12.2023 15:00

Szukasz przenośnego głośnika, a zamiast na znanej marce zależy ci bardziej na dobrym stosunku ceny do jakości? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, musisz poznać nowego gracza na rynku, jakim jest LAMAX Sounder2 Play. Ten mały głośnik na każdą kieszeń jeszcze cię zaskoczy.

Przyzwoite brzmienie i niska cena - to tylko dwie główne cechy, które sprawiają, że warto zainteresować się głośnikiem bluetooth LAMAX Sounder2 Play. Początkowo sam podchodziłem do niego nieco sceptycznie. W końcu na rynku mamy kilka uznanych marek, które wiodą prym w dostarczaniu klientom "przenośnej muzyki". Czy zatem LAMAX Sounder2 Play może stanąć na tej samej półce?

LAMAX Sounder2 Play
LAMAX Sounder2 Play (Vibez)

Na pewno nie cenowo, bo jest średnio o połowę tańszy niż sprzęty flagowych marek i kosztuje zaledwie 239,90 zł. A jak z jakością brzmienia? Tutaj mamy do czynienia z odwrotną sytuacją, a co a tym idzie - świetnym stosunkiem ceny do jakości. Plusów jest jednak więcej.

trwa ładowanie posta...

LAMAX Sounder2 Play - wykonanie i użytkowanie

Gdy wyciągasz go z pudełka, od razu czujesz, że to coś specjalnego. Nie za lekki, nie za ciężki, po prostu w sam raz. Do tego wykonany z dobrej jakości materiałów. Sounder2 Play idealnie wpisuje się w określenie "mały, ale wariat". Głośnik pomieści się nawet w niewielkiej torbie lub nieco większej kieszeni, gotów towarzyszyć ci wszędzie, gdzie chcesz zabrać swoją muzykę.

Jeśli chodzi o praktyczność, Sounder2 Play również stoi na szczycie. Odporność na wodę i pył oznaczona certyfikatem IP67 daje pewność, że głośnik przetrwa nie tylko kaprysy pogody, ale także wszelkie przygody wodne i spotkania z piaskiem.

LAMAX Sounder2 Play
LAMAX Sounder2 Play (Vibez)

Samo użytkowanie jest niezwykle proste. Włączamy głośnik odpowiednim przyciskiem, a kolejnym wprowadzamy go w tryb łączenia. Później wyszukujemy głośnik na liście urządzeń Bluetooth w smartfonie i tyle. Na obudowie znajduje się sześć przycisków do sterowania muzyką, trybami czy konkretnymi funkcjami.

Tvůj LAMAX, Tvoje hudba - LAMAX Sounder2 Play CZ

LAMAX Sounder2 Play - jakość dźwięku i łączność

Jakość dźwięku jest bezsprzecznie przyzwoita. Oczywiście ze względu na niewielkie rozmiary głośnika nie możemy tu mówić o potężnym przeszywającym nas basie. Jednak dzięki technologii LAMAX BeatBass możemy go podkręcić, zachowując jednocześnie klarowność dźwięku na wszystkich poziomach. Moc 24 W pozwala cieszyć się muzyką z równie intensywnym doświadczeniem, jak przy droższych głośnikach.

Technologia Bluetooth 5.3 umożliwia kontrolę playlisty z odległości do 18 m. Warto również wspomnieć o funkcji LAMAX BeatShare, która pozwala na sparowanie dwóch głośników, co oznacza podwójną moc i podwójną frajdę. Dodajmy do tego efekty wizualne - pięć trybów oświetlenia LED, które reagują na rytm muzyki, tworząc niepowtarzalną atmosferę każdej imprezy.

trwa ładowanie posta...

Sounder2 Play to nie tylko głośnik. To przenośne urządzenie, gotowe na każdą przygodę. Z USB-C i możliwością odtwarzania z karty microSD, bezproblemowe połączenia i szybkie ładowanie są na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo zintegrowany mikrofon umożliwia klarowne rozmowy, a funkcja asystenta głosowego dodaje jeszcze jedną warstwę wygody.

LAMAX Sounder2 Play to niezwykle wszechstronny głośnik Bluetooth, który połączył w sobie przyzwoite brzmienie, atrakcyjną cenę i zaawansowane funkcje. Towarzyszył mi zarówno na spontanicznych wypadach na plażę, jak i na grillach ze znajomymi, zawsze dostarczając świetnej zabawy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0