PlayStation Days of Play 2023

Nie przegap tej promocji na PlayStation. Rusza Days of Play 2023

Źródło zdjęć: © Canva, PlayStation
Anna RusakAnna Rusak,31.05.2023 11:15

Jeśli czekaliście na PlayStation Days of Play 2023, to w końcu nadszedł ten czas. Sony ogłosiło pierwsze promocje, którymi szczególnie powinni zainteresować się subskrybenci PlayStation Plus.

Trwa Mega Wyprzedaż Epic Games Store, na której nie tylko kupicie gry w promocji do 75 proc., ale zgarniecie część produkcji za darmo. Jeszcze do 1 czerwca możecie za darmo pobrać "Fallout: New Vegas - Ultimate Edition". Później pozycja zostanie zastąpiona kolejną produkcją.

To jednak nie koniec letnich promocji! Tym razem mogą ucieszyć się posiadacze PlayStation. Już 2 czerwca ruszy PlayStation Days of Play, czyli wielka coroczna wyprzedaż. Czemu warto się nią zainteresować?

Kiedy zaczyna się Days of Play 2023?

Co roku PlayStation na przełomie maja i czerwca rozpoczyna się PlayStation Days of Play, czyli wielkie święto promocji. W tym czasie tańsze są nie tylko gry, ale i akcesoria czy subskrypcje na PlayStation Plus.

W tym roku wydarzenie wystartuje już 2 czerwca, a z promocji będziemy mogli skorzystać do 21 czerwca. Wiemy już, że na sporą obniżkę będą mogli liczyć wszyscy, którzy są zainteresowani planami subskrypcyjnymi.

Sony ogłosiło, że każdy, kto chciałby odnowić lub przedłużyć członkostwo w PlayStation Plus podczas Days of Play, może liczyć na zniżkę. Zarówno nowi jak i obecni członkowie PlayStation plus mogą wykupić 12-miesieczny plan Essential, Extra lub Premium/Deluxe z 25 proc. zniżką.

  • PS Plus Essentials - 180 zł zamiast 240 zł
  • PS Plus Extra - 300 zł zamiast 400 zł
  • PS Plus Premium - 360 zł zamiast 480 zł

Dodatkowo, jeśli już jesteśmy członkami, możemy przenieść nasze konto na wyższy poziom na miesiąc, 3 miesiące lub 12 miesięcy i również liczyć na zniżkę 25 proc.

trwa ładowanie posta...

PlayStation Days of Play 2023

Co prawda Sony nie podało jeszcze listy gier, które będą dostępne w promocji, bo zamierza je udostępnić dopiero 2 czerwca. Gdy tylko to się stanie, zaktualizujemy tekst o najlepsze propozycje.

Oczywiście w zniżkowej puli na PlayStation Days of Play 2023 na pewno znajdą się świetne gry. W zeszłym roku gracze mogli liczyć na takie tytuły jak: "Cyberpunk 2077" czy "The Last of Us", więc w tym roku nie może być gorzej! Kto wie, może nawet "Hogwart's Legacy" w końcu trafi na promocję?

Poniżej możecie znaleźć tweeta z listą gier, które rzekomo mają trafić na PlayStation Days of Play 2023. Nie przywiązujcie się do niej, ale kto wie, może się sprawdzi?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0