Kanał Sportowy odpowiedział na film Stanowskiego

Kanał Sportowy odpowiada Stanowskiemu. "Lepiej zamilknąć niż mówić za dużo"

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Weronika Paliczka,
11.11.2023 13:30

Włodarze Kanału Sportowego skomentowali film Krzysztofa Stanowskiego. Michał Pol, Tomasz Smokowski i Mateusz Borek odnieśli się do nagrania podczas "Hejt Parku".

Film Krzysztofa Stanowskiego wyjaśniający odejście z Kanału Sportowego opublikowano w piątek 10 listopada chwilę przed 15.00. Na odpowiedź pozostałych włodarzy kanału nie trzeba było długo czekać. Temat został poruszony podczas programu "Hejt Park" o 20.00. Program został nagrany w Radomiu.

Czasem lepiej "zamilknąć niż mówić za dużo"

Kwestię odejścia Krzysztofa Stanowskiego poruszył Tomasz Smokowski. Dziennikarz stwierdził, że "rozstania są emocjonalne i czasem lepiej 'zamilknąć niż mówić za dużo'". - Na pewno jest tu spora grupa osób, które oczekują, że będą dymy, odniesiemy się do filmiku Krzyśka. Otóż nie. Uznajemy, że to, co było, to było. Rozstania jak widzicie bywają emocjonalne i trudne. Dochodzimy do wniosku, że tak jak tutaj siedzimy, warto w pewnym momencie zamilknąć niż mówić za dużo. Dlatego pamiętamy to, co jest dobre i szczerze mówiąc mamy nadzieje, że czas tylko złagodzi te emocje - stwierdził Smokowski.

- Idziemy do przodu, chcemy cieszyć się przyszłością. Wszystkiego najlepszego Krzysiek. Pewnie za kilka miesięcy wystartujesz ze swoim Kanałem Zero. Jestem przekonany, że internet jest na tyle dużym morzem, że wszyscy tam się pomieścimy. I tyle. To całe nasze oświadczenie. Bardzo was proszę, nie napędzajcie nas na siebie. Nie będziemy tego komentować dla dobra wszystkich. Tak? - dodał Smokowski.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Zdanie to podzielił Michał Pol. Dziennikarz stwierdził też, że aby uniknąć irytacji nie obejrzał nagrania Krzysztofa Stanowskiego: - Tak, bardzo, bardzo dobrze. Ja jestem, jak wiecie pierwszy, żeby robić dymy. Natomiast powtórzę, Stan miał prawo pójść swoją drogą i z niej skorzystać. Życzymy powodzenia. W ogóle jestem taką osobą, która lubi pamiętać to, co było dobre. Chcemy koncentrować się na sobie, jechać dalej. Z okazji urodzin postanowiłem się jednak nie denerwować i nie obejrzałem filmu - powiedział.

Nagranie Krzysztofa Stanowskiego skomentował także Mateusz Borek

Mateusz Borek również stwierdził, że "nie chce nakręcać niepotrzebnej spirali" i życzył Krzysztofowi Stanowskiemu "wszystkiego dobrego": - Pewnie w niektórych aspektach każdy pozostanie przy swojej prawdzie. Będzie prawda Matiego, prawda Krzysia. Natomiast przesłuchałem ten materiał, lubię czasami pobawić się w pewną konwencję półartystyczną, mniej poważną, czasem bardziej poważną. Wyciągnąłem kilka naprawdę fajnych, konstruktywnych wniosków. Myślę, że wspólnie z Krzyśkiem - ja mam 50, on 40 lat - też chciałbym za jakiś czas pamiętać tylko dobre rzeczy. I nie chcę nakręcać niepotrzebnej spirali. Ma na pewno Krzysiek rację mówiąc, że jesteśmy zbyt dorośli, za dużo przeżyliśmy, trochę razem zbudowaliśmy. Niech każdy idzie w swoją stronę. Krzysiu, wszystkiego dobrego. - powiedział.

KANAŁ SPORTOWY ON TOUR – BOREK, SMOKOWSKI, POL + GOŚCIE. HEJT PARK – JESTEŚMY NA TY W RADOMIU

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0