Kanał Sportowy z blokadą na YouTube

Kanał Sportowy z żółtą kartką. Musi nadawać z konta rezerwowego

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,20.10.2023 15:15

Fani Kanału Sportowego są w lekkim szoku. Od czwartku wszystkie jego programy są nadawane z konta rezerwowego. Przyczyną jest blokada nałożona na główne konto przez YouTube.

Kanał Sportowy nie ma lekko w ostatnich tygodniach. Najpierw Krzysztof Stanowski ogłosił, że Maciek Dąbrowski "Człowiek Warga" wylatuje z ich Poranków. Jako powód podano jego nieprzyzwoity film sprzed dziewięciu lat. Ten ruch pociągnął za sobą serię niefortunnych zdarzeń.

Internauci zaczęli wytykać Stanowskiemu, że sam wielokrotnie przekraczał granice dobrego smaku. Najczęściej wskazywano fragment Poranka, w którym dziennikarz zażartował ze Stuu i 11-latki. Wówczas ze współpracy z Kanałem Sportowym zrezygnował sponsor Lipton. Koledzy po fachu z KS najwyraźniej nie uczą się na błędach Stanowskiego. Szarpnęli się oni na kolejny żart z Pandora Gate, za co Sharp zerwał z nimi współpracę.

Następnie Krzysztof Stanowski ogłosił, że odchodzi z Kanału Sportowego. W jego ślady poszedł Robert Mazurek.

Kanał Sportowy z blokadą na YouTube

Na tym jednak nie koniec problemów Kanału Sportowego. Okazuje się, że od czwartku wszystkie jego programy nadawane są z drugiego mniejszego konta Kanał Sportowy Extra. Przyczyną, którą ustalił serwis Wirtualnemedia, jest nałożenie przez YouTube siedmiodniowej blokady na głównym koncie KS. W konsekwencji nie mogą pojawiać się na nim nowe materiały.

Według ustaleń serwisu jest to efekt zgłoszeń od użytkowników YouTube dotyczących nieodpowiednich treści na głównym koncie Kanału Sportowego. Co ciekawe, skandaliczne żarty zostały już wycięte z obu odcinków.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0