Uber Wróż nową atrakcją w Warszawie

Zamawiasz Ubera, a tam Wróżbita Maciej. Tylko dla wybranych

Źródło zdjęć: © Baranowski, Viktor Avdeev / AKPA, Unsplash
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.11.2023 16:45

Uber Wróż to nowa usługa popularnej firmy przewozowej. W okresie Andrzejek macie szansę odbyć podróż z Wróżbitą Maciejem na tylnym siedzeniu.

Tarot w drodze na pociąg? Tego jeszcze nie było. Uber Wróż to andrzejkowa oferta popularnej aplikacji przewozowej. Marka zaangażowała do nietypowej inicjatywy gwiazdy ezoterycznego świata, które umilą podróż pasażerom Ubera. Gdzie wady? Z usługi skorzystają jedynie mieszkańcy Warszawy.

Wróżbita Maciej, Wizjonerka Salomea, Pola Godot, Negatywnie Optymistyczny oraz Wróżbita Filip. To grupa wróżbitów, która zaangażowała się w akcję Uber Wróż. Ezoteryczni celebryci będą przepowiadali przyszłość i stawiali tarota na tylnym siedzeniu specjalnego auta Ubera.

Uber Wróż z okazji Andrzejek

Przypominająca osadę wróżbitów strefa "Uber Wróż!" znajduje się w centrum Warszawy. Można się w niej zapisać na bezpłatną przejażdżkę z wróżbitami. Ponadto strefa oferuje andrzejkowe atrakcje jak przelewanie wosku przez dziurkę od klucza, wróżbiarski powóz czy zniżki na przejazdy Uberem.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Jako pierwsza z andrzejkowej atrakcji skorzysta influencerka Jessica Mercedes, fanka ezoteryki. Liczba przejażdżek z wróżbitami jest ograniczona.

trwa ładowanie posta...

Wróżbita Maciej w Uberze

Wszystkie atrakcje w ramach Uber Wróż są bezpłatne. Osada funkcjonuje od czwartku 30 listopada do soboty 2 grudnia w godz. 15-21.

Źródło: Wprost

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0