Zabójcza pasja modelki. Trofeami chwali się w internecie
W wieku 13 lat upolowała swojego pierwszego jelenia. Od tamtej pory Michaela Fialova zastrzeliła wiele okazów zwierząt, łącznie z lwem, żyrafą i krokodylem. Pochodząca z Czech modelka budzi dużo kontrowersji w internecie.
Michaela Fialova ma na Instagramie ponad 44 tys. fanów. Pochodząca z Czech modelka dzieli się z obserwatorami swoją największą pasją, jaką jest polowanie. Niemal na każdym zdjęciu i filmie pozuje z bronią. Niejednokrotnie widać ją obok świeżo upolowanego zwierzęcia.
Kobiecie na polowaniach towarzyszy jej wybranek serca, Miroslav Trauer. Poznali się w Republice Południowej Afryki. Miroslav walczył z kłusownikami w dżungli. Zaangażował się w zainicjowany przez Czeszkę projekt, którego celem jest ochrona rzadkich okazów zwierząt. Znajomość szybko przerodziła się w coś więcej.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
LIZA MOCNO o NIKICIE I FERRARIM [Fagata, Paramaxil, Nawcia, Gola] #1 odc
Michaela Fialova - modelka, która poluje na zwierzęta
Michaela i Miroslav hodują owce, lisy i dzikie ptaki, które służą im za pożywienie. Chociaż sami siebie nazywają "parą myśliwych", rzadko pokazują się razem w mediach społecznościowych. Na nielicznym wspólnym zdjęciu chwalą się tym, że upolowali lisa.
Czeska modelka ma na koncie zastrzelenie wielu okazów zwierząt, takich jak lwy, zebry, żyrafy, krokodyle i impale. Kobieta wierzy, że ratuje zwierzęta przed wyginięciem, bo strzela do chorych osobników, które mogą zaszkodzić stadu.
Czeszka poluje na zwierzęta
Michaela mierzy się z ogromną krytyką w internecie. "Dlaczego zabijasz niewinne zwierzęta, jesteś normalna?", "Zdjęcia z zabijania zwierząt wcale nie są fajne", "Czy uważasz, że strzelanie, ciągnięcie, skórowanie, patroszenie i obróbka mięsa zwierzęcia jest czymś zabawnym?", "Wstydź się", "Profil pełen śmierci i morderstw". To tylko niektóre komentarze pod wpisami modelki na Instagramie.
Kobieta zainteresowała się polowaniami po tym, gdy w 2013 r. przeprowadziła się z rodzinnych Czech do RPA. Twierdzi, że jej hobby jest tak niemile widziane, iż ludzie chcieli ją nieraz wyrzucić z kraju. Krytykom odpowiada, że powinni się doedukować w kwestii polowań.
Źródło: The Sun
Popularne
- "I do pieca" zostanie zdaniem roku? Trend opanował internet
- Zaskakujący finał rozwodu. Będzie płacił alimenty na koty
- "Hailey Bieber wygląda jak trans". Influencerka króciutko z hejterami
- Natsu wywołała SZOK u swoich widzów. Wszystko przez "figurkę z Sycylii"
- Horrory, które zniszczą cię w Halloween. Nie oglądaj ich sam
- Jak wybrać najlepsze miejsce na koncercie? Zdradzę ci sekret muzycznych freaków [VIBEZ IN LINE]
- "WSZYSCY JESTEŚMY KACPERCZYK", czyli powolne dojrzewanie [RECENZJA]
- Druga edycja Vibez Creators Awards - magia powraca!
- Sombr naprawdę PRZESADZIŁ. Fani sprzedają bilety na jego koncerty





