Modelka poluje na zwierzęta

Zabójcza pasja modelki. Trofeami chwali się w internecie

Źródło zdjęć: © Michaela Fialová / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.04.2024 10:00

W wieku 13 lat upolowała swojego pierwszego jelenia. Od tamtej pory Michaela Fialova zastrzeliła wiele okazów zwierząt, łącznie z lwem, żyrafą i krokodylem. Pochodząca z Czech modelka budzi dużo kontrowersji w internecie.

Michaela Fialova ma na Instagramie ponad 44 tys. fanów. Pochodząca z Czech modelka dzieli się z obserwatorami swoją największą pasją, jaką jest polowanie. Niemal na każdym zdjęciu i filmie pozuje z bronią. Niejednokrotnie widać ją obok świeżo upolowanego zwierzęcia.

Kobiecie na polowaniach towarzyszy jej wybranek serca, Miroslav Trauer. Poznali się w Republice Południowej Afryki. Miroslav walczył z kłusownikami w dżungli. Zaangażował się w zainicjowany przez Czeszkę projekt, którego celem jest ochrona rzadkich okazów zwierząt. Znajomość szybko przerodziła się w coś więcej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

LIZA MOCNO o NIKICIE I FERRARIM [Fagata, Paramaxil, Nawcia, Gola] #1 odc

Michaela Fialova - modelka, która poluje na zwierzęta

Michaela i Miroslav hodują owce, lisy i dzikie ptaki, które służą im za pożywienie. Chociaż sami siebie nazywają "parą myśliwych", rzadko pokazują się razem w mediach społecznościowych. Na nielicznym wspólnym zdjęciu chwalą się tym, że upolowali lisa.

Czeska modelka ma na koncie zastrzelenie wielu okazów zwierząt, takich jak lwy, zebry, żyrafy, krokodyle i impale. Kobieta wierzy, że ratuje zwierzęta przed wyginięciem, bo strzela do chorych osobników, które mogą zaszkodzić stadu.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czeszka poluje na zwierzęta

Michaela mierzy się z ogromną krytyką w internecie. "Dlaczego zabijasz niewinne zwierzęta, jesteś normalna?", "Zdjęcia z zabijania zwierząt wcale nie są fajne", "Czy uważasz, że strzelanie, ciągnięcie, skórowanie, patroszenie i obróbka mięsa zwierzęcia jest czymś zabawnym?", "Wstydź się", "Profil pełen śmierci i morderstw". To tylko niektóre komentarze pod wpisami modelki na Instagramie.

Kobieta zainteresowała się polowaniami po tym, gdy w 2013 r. przeprowadziła się z rodzinnych Czech do RPA. Twierdzi, że jej hobby jest tak niemile widziane, iż ludzie chcieli ją nieraz wyrzucić z kraju. Krytykom odpowiada, że powinni się doedukować w kwestii polowań.

trwa ładowanie posta...

Źródło: The Sun

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Gosc,zgłoś
Najnowoczesniejszy sprzęt,naganiacze i wystawiane zwierzeta. Nie ma sie czym chwalić. Niech idzie z dzidą na lwa i wtedy się chwali.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się