ss

Wyśmiał ślub Biedronia, szybko usunął wpis. Szafarowicz w formie

Źródło zdjęć: © YouTube - SuperExpress / YouTube
Natalia Witulska,
29.09.2023 10:15

Oskar Szafarowicz skomentował symboliczny ślub Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka. Młody działacz PiS szybciutko usunął wpis. Zapomniał, że w internecie nic nie ginie.

Politycy prawicy nie są w stanie zrozumieć symbolicznego ślubu Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka na deskach teatru. Najpierw oburzenie wyraził przedstawiciel Suwerennej Polski, Janusz Kowalski. Polityk stwierdził, że niedopuszczalne jest "eksponowanie swojej seksualności".

Oskar Szafarowicz również skomentował ślub polityków Lewicy. Zadrwił z ceremonii i obraził mniejszość LGBT. Działacz młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości chyba jednak szybko pożałował wpisu na platformie X (Twitter), gdyż szybko go usunął. Zapomniał, że z sieci nic nie zniknie na zawsze.

Oskar Szafarowicz usunął obraźliwy wpis

W środę 27 września Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek wzięli udział w spektaklu "Spartakus. Miłość w czasach zarazy". Sztuka kończy się symbolicznym zawarciem związku małżeńskiego. Tym razem ślubu udzielono politykom Lewicy, którzy szczęściem pochwalili się w mediach społecznościowych.

Oskar Szafarowicz poszedł w ślady działacza Zjednoczonej Prawicy, Janusza Kowalskiego i również skomentował symboliczną ceremonię. W przeciwieństwie do polityka Suwerennej Polski, młody aktywista PiS szybko wpis usunął.

"'Ślub' Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka. Złośliwi wyborcy mogliby napisać, 'żeby Pan Bóg im w dzieciach wynagrodził za ofiarną pracę dla Polski', lecz nie bądźmy złowieszczo sarkastyczni. Udanych oczepin" - napisał Oskar Szafarowicz.

trwa ładowanie posta...

Trzeba przyznać, że niesamowita jest niechęć przedstawicieli prawicy do miłości. Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek pochwalili się tym, że się kochają. Politycy Lewicy są ze sobą ponad 20 lat i wielokrotnie mówili, że marzą o prawie do ślubu w swoim kraju. Przynajmniej mogli zawrzeć symboliczny związek małżeński na deskach teatru.

Hipokryzja Oskara Szafarowicza

Przypomnijmy, że 11 maja 2023 r. Oskar Szafarowicz wytykał, że przedstawiciele Platformy Obywatelskiej usunęli z mediów społecznościowych fragment wystąpienia Donalda Tuska.

"Fragment wystąpienia @donaldtusk usunięty szybko z wszystkich profili PO. Lider opozycji o ponad 8 milionach wyborców PiS - chleją, biją żony i dzieci, pracą się nie zhańbili! Szczyty pogardy dla zwykłych Polaków! Haniebne wystąpienie!" - pisał młody działacz PiS.

trwa ładowanie posta...

Ciekawe, jak Oskar Szafarowicz wytłumaczy decyzję o usunięciu obraźliwego wpisu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 56
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 371
  • emoji smutek - liczba głosów: 19
  • emoji złość - liczba głosów: 78
  • emoji kupka - liczba głosów: 897
vvvvvv,zgłoś
uważaj nie obrażaj ludzi lgbt bo sam do nich należysz a w pis jest ich dużo więc mogą cie skasowac
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (3)
Dezyderiusz,zgłoś
Młody człowieku zajmij się lepiej nauka i po drugie trochę szacunku dla innych pamiętaj że obojętnie czy inni są za inna opcja polityczna czy są wierzący czy też nie czy kochają inaczej niż ty najważniejszy jest szacunek do innego człowieka bo gdy będziemy się szanować to w tym kraju będzie się nam dobrze żyli a o tym politycy i ty zapominasz
Odpowiedz
17Zgadzam się2Nie zgadzam się
Luke,zgłoś
Przy 50% frekwencji 35% poparcia to przy 30 milionach ludzi uprawnionych do głosowania w Polsce, 5 milionów ludzi. Już sobie nie dodajcie za dużo. Biorąc pod uwagę że takiego poparcia PiS nie ma to może max 4 miliony ludzi. Czyli 11% społeczeństwa polskiego decyduje o tym że w Polsce jest znowu PRL. Ocknijcie się i idźcie na wybory. Tylko wysoka frekwencja zakończy ten cyrk.
Odpowiedz
19Zgadzam się5Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 637
Komentarze (637)
Powrót