Paulina Porzucek o zarobkach na TikToku

Zdradziła zarobki na TikToku. Nawet 100 tys. zł w tydzień?

Źródło zdjęć: © Instagram
KIW,
19.03.2024 08:00

Ile można zarobić na TikToku? Paulina Porzucek, tiktokera, o której zrobiło się głośniej po występie w GOATS, twierdzi, że sama zarabia kilka tysięcy w tydzień. Zdradziła również, ile wynoszą i do kogo należą rekordowe kwoty opiewające nawet na 100 tys. zł.

TikTok, platforma postrzegana często jako rozrywka dla młodszych generacji, okazuje się potężnym źródłem zarobku dla influencerów. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Pauliny Porzucek, która w rozmowie Arturem Przybyszem zdradziła, ile sama wyciąga z TikToka. Pretendująca influencerka, która w GOATS zawróciła w głowie Josefowi Bratanowi, ujawniła również, ile zarabiają na TikToku lepiej prosperujący twórcy.

Ile zarabia się na polskim TikToku?

Paulina Porzucek dzięki zdobytej rozpoznawalności została zakontraktowana w federacji Prime MMA. Do jej debiutu dojdzie 13 kwietnia na gali Prime MMA 8. Tiktokerka wystąpi w walce 2 vs 2 w parze z Olą Okrzesik. Ich przeciwniczkami będą Sandra Smoroń i Ola Daniel. Przed nadchodzącą walką Porzucek udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jak wyglądają zarobki na polskim TikToku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

PAULINA PORZUCEK | Kisski, lovki! Freak fighty dla pieniędzy? Popularność w internecie.

- Ile zarobiłaś w taki topowy tydzień? - zapytał Przybysz. W odpowiedzi usłyszał 7 tys. zł, ale Paulina nagle ugryzła się w język. Tak czy inaczej, Przybysz uznał jej odpowiedź za pewnik. Tiktokerka stwierdziła, że to i tak mało, dodając, że "są osoby, które potrafią zarabiać 100 tys. na tydzień".

Bajerson miał taki tydzień, pamiętam, że pobił rekord TikToka polskiego i wtedy faktycznie bardzo duże miał dochody. Nie wiem, jak to się dokładnie przełożyło na pieniądze, ale podejrzewam, że to było w granicach właśnie tej kwoty

- wyjaśniła Porzucek.
trwa ładowanie posta...

Kwoty mogą wydawać się absurdalne w porównaniu z ilością wkładanej pracy, jednak stanowią one realną stabilność finansową. Oczywiście, tak wysokie zarobki osiągają jedynie najpopularniejsi twórcy. Początkujący tiktokerzy mogą liczyć na mniejsze zyski, ale nawet te czasem potrafią zaskoczyć.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 21
Ale co rochs się przed kamerą....lody robi ...ZA CO JEJ PLACA
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się