The Lizardman w telewizji

Uwielbia Godzillę, przypomina jaszczura. Straszne, co sobie zrobił

Źródło zdjęć: © This Morning / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.07.2024 17:00

50-letni Amerykanin chce upodobnić się do jaszczurki. The Lizardman, bo takim przezwiskiem się okrzyknął, wystąpił jako gość w brytyjskim programie śniadaniowym. Wywołał emocjonalną reakcję u prowadzącej.

Pomysłów na życie jest tak wiele, ilu jest ludzi na świecie. Podczas gdy jedni decydują się na karierę prawnika, lekarza czy naukowca, inni kluczą mniej oczywistymi ścieżkami przeznaczenia. Pochodzący z USA Erik Sprague postanowił upodobnić się do jaszczurki.

Jego ciało jest pokryte zielonymi tatuażami na wzór łusek, a końcówka języka przecięta na pół. Erik ma także spiłowane zęby, tak aby wyglądały jak ostre kły. Mężczyzna ma nad oczami implanty rogów. Tak w skrócie można opisać Człowieka Jaszczurkę (ang. The Lizardman).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uciekł z nieistniejącego kraju. Teraz jest fanem Polski! "Rosja to inny świat" [Roman FanPolszy]

Kim jest The Lizardman?

Erik w najnowszym wywiadzie, którego pod koniec czerwca udzielił w brytyjskim programie "This Morning", opowiedział o początkach przemiany. 50-latek poszedł do chirurga już w latach 90., aby laserowo przeciąć sobie język. Ból był tak ogromny, że Amerykanin doznał halucynacji.

Ciekawe jest to, że Erik sam zaprojektował kształt języka. Pomysł przedstawił chirurgowi, który zabieg potraktował jak eksperyment na "króliku doświadczalnym". Cena usługi wyniosła 600 dol. i był to jedynie koszt wynajęcia sali operacyjnej.

- O mój Boże. Będę szczera, zaparło mi dech, kiedy na ciebie spojrzałam. Wyglądasz niesamowicie! - komplementowała Alison Hammond, jedna z prowadzących program z niezwykłym gościem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

I Spent 30 Years Turning into a Lizardman! | This Morning

The Lizardman o swojej przemianie

Obsesja na punkcie metamorfozy w Człowieka Jaszczurkę zaczęła się po seansie filmu "Godzilla". Erik zauważył, że gady występują w kulturach całego świata i dlatego Amerykanin czuje względem nich tak dużą fascynację.

The Lizardman jest po ślubie. Prowadząca program zapytała gościa, co o przepiłowanym języki sądzi jego żona.

- Moja żona może narzekać na wiele rzeczy, ale nie jest to język

- odparł z uśmiechem The Lizardman.
trwa ładowanie posta...

Źródło: The Mirror

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Co druga osoba którą widzimy w szklanym ekranie ma równieź zniekształconą twarz, jedna lubi wargi jak u karpia, druga silikon w pośladkach, a facet lubi gady.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się