Amerykańska influencerka myje groby za darmo

Uwielbia chodzić nocą na cmentarze. Nie zgadniecie, co tam robi

Źródło zdjęć: © TikTok: The Clean Girl / TikTok: The Clean Girl
Weronika Paliczka,
05.03.2024 15:45

Tiktokerka działająca pod pseudonimem The Clean Girl wzbudza zainteresowanie odbiorców. Wszystko przez niecodzienne hobby, jakim jest sprzątanie grobów. To jednak nie koniec.

Jedni testują kosmetyki, inni gotują. W mediach społecznościowych każdy zainteresowany znajdzie niszę, w której może tworzyć content. Choć wydaje się, że wszystkie tematy były już zrealizowane na tysiące sposobów, w dalszym ciągu znajdują się nowi twórcy, którzy osiągają sukcesy na TikToku, YouTube czy Instagramie. Wiele osób uważa, że powodzenie zależy od charyzmy czy wyglądu prowadzącego dany kanał. Często liczy się także unikalny pomysł i odkrycie własnej, nawet niewielkiej niszy.

Amerykańska tiktokerka sprzątaniem podbija świat

The Clean Girl to amerykańska influencerka, która zdobyła sławę dzięki materiałom ze sprzątania. Kobieta nie czyści jednak mieszkań czy domów. Jej filmiki to zapis odgruzowywania miejsc publicznych, takich jak toalety w restauracjach typu fast food. Kobieta odwiedza lokale bez zapowiedzi, sprzątając w nich za darmo.

Nie wszystkim pracownikom podoba się działanie The Clean Girl. Influencerka wielokrotnie była wypraszana m.in. z McDonald's czy Walmartu. Działania kobiety mogą narazić koncerny na straty spowodowane np. działaniem służb sanitarnych i potencjalnymi karami za bałagan w toaletach. McDonald's zagroził nawet, że pozwie kobietę, jeśli nie opuści ona toalety.

trwa ładowanie posta...

Największą popularność The Clean Girl zyskała dzięki sprzątaniu nagrobków. W trakcie, jak podkreśla influencerka "darmowego sprzątania", kobieta opowiada historie osób pogrzebanych w danym miejscu. Nie zawsze można jednak odnaleźć jakiekolwiek dane na temat życia nieboszczyków. To właśnie materiały z cmentarzy przyciągnęły uwagę amerykańskich mediów, które zarzucają influencerce noszenie wyzywającego stroju na cmentarze.

Inni zauważają natomiast, że kobieta odwiedza cmentarze nocą, co może spowodować niebezpieczeństwo. Inną, wzbudzającą wątpliwości kwestią, jest sposób wypowiadania się The Clean Girl o osobach, których groby sprząta. Podczas jednego z filmów influencerka stwierdziła, że myje właśnie "najbrudniejszy grób" w historii jej sprzątania. Tiktokerka rozważała życie pogrzebanej w grobie kobiety, mówiąc "ciekawe, co ją zabiło". To właśnie te słowa wywołały oburzenie u internautów, którzy uważają, że choć to, co robi The Clean Girl jest niewątpliwie godne pochwały, to jednak sposób wypowiadania się o zmarłych znacznie odbiega od ogólnie przyjętych norm społecznych.

trwa ładowanie posta...

Tiktokerka uratowała psa

Podczas jednej z wizyt na cmentarzu The Clean Girl znalazła psa w bardzo słabej kondycji fizycznej. Po wizycie okazało się, że odnalezione zwierzę to roczna suka, która chwilę wcześniej urodziła szczenięta. Pies był chory na ciężką odmianę świerzbu. Na jej uchu widać było głębokie rozcięcie. The Clean Girl odnalazła pięć szczeniąt, które nazwała Bucket, Vixen, Blitzen, Comet i Dasher. Suka otrzymała natomiast imię Eve.

Influencerka zadbała o psią rodzinę. Na ostatnim filmiku dotyczącym zwierząt wszystkie pięć szczeniąt miało już otwarte oczy i rozwijało się zdrowo, a Eve dochodziła do siebie po ciężkiej chorobie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0