Influencer rozbił samochód wart prawie 2 mln zł

Rozbił samochód wart 2 mln zł. Niewiarygodne, co zrobił potem

Źródło zdjęć: © Instagram: hstikkytokky / Instagram: hstikkytokky
Weronika Paliczka,
25.03.2024 13:30

Brytyjski tiktoker Harrison Sullivan "HSTikkyTokky" rozbił luksusowy samochód. Mężczyzna doprowadził do wypadku, w którym ucierpiały dwie osoby, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając za sobą dwóch poszkodowanych oraz samochód - McLarena 720S.

Internetowa kariera często wiąże się z dobrami luksusowymi. Drogie samochody, ekskluzywne wille, wakacje w egzotycznych kurortach. Są influencerzy, którzy rozsądnie lokują pieniądze, inwestując w nieruchomości oraz mnożąc kapitał. Inni decydują się na rozrzutne życie.

Influencer rozbił luksusowy samochód

25-letni brytyjski tiktoker Harrison Sullivan "HSTikkyTokky" znany jest ze swojej sportowej sylwetki i życia pełnego podróży, imprez, pięknych kobiet i luksusu. Mężczyzna do niedawna był posiadaczem McLarena 720S, wartego ponad 400 tys. euro (ponad 1,7 mln zł). Nowym zakupem podzielił się z fanami na początku marca 2024 r. Zagraniczne media donoszą, że samochód jest obecnie całkowicie zniszczony. Wszystko przez wypadek, który spowodował HSTikkyTokky. Na X dostępne są zdjęcia luksusowego samochodu, który praktycznie nie ma maski.

trwa ładowanie posta...

HSTikkyTokky uciekł z miejsca zdarzenia

Według danych uzyskanych przez internautów, HSTikkyTokky po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. London & UK Street News podaje, że na miejscu zastano dymiący się samochód z otwartymi drzwiami od strony kierowcy, a także leżącego na asfalcie przyjaciela influencera Generala G, który zwijał się z bólu. Na nagraniu udostępnionym na X słychać, że HSTikkyTokky miał uciec z miejsca zdarzenia, zostawiając swojego znajomego na pastwę losu.

trwa ładowanie posta...

Jeden z internautów udostępnił film nagrany na moment przed tragedią. HSTikkyTokky ekscytował się nowym samochodem, do którego po raz pierwszy miał wsiąść General G. Co interesujące, przyjaciel właściciela McLarena informuje, że nie czuje się zbyt pewnie wsiadając do pojazdu. Po chwili przeczucie okazało się smutną prawdą, a General G został zabezpieczony przez służby medyczne po tym, jak uległ poważnemu wypadkowi. W chwili pisania tego artykułu sprawca wypadku nie został ujęty. Nie wiadomo też, jakie obrażenia poniósł General G.

Niektóre źródła podają, że w wypadku ucierpiała także trzecia osoba. Jej dane osobowe oraz stan zdrowia nie są jednak podane do wiadomości publicznej.

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Influencerzy którzy przekroczyli granicę. Kolega Ignacy: Ja bym tego nie nagrał

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Kupcie licencję jakiegoś lepszego translatora. Tego się nie da czytać.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kupcie licencję jakiegoś lepszego translatora. Tego się nie da czytać.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się