Nagranie z wesela wzbudziło kontrowersje

Upokorzył pannę młodą? Afera po publikacji nagrania z wesela

Źródło zdjęć: © @emmyhennyyy / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.05.2024 18:30

Ponad pięć milionów wyświetleń i lawina komentarzy pod nagraniem z wesela we Włoszech. Wzburzenie internautów wywołało zachowanie pana młodego względem swojej wybranki serca.

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najszczęśliwszych okresów w życiu każdego człowieka. Miesiące, a niekiedy lata przygotowań poprzedzają moment, gdy dwoje zakochanych ludzi potwierdzi, że chce być ze sobą aż do śmierci. Potem impreza do białego rana, nierzadko wspomagana wyskokowymi napojami.

Pewna para młoda wybrała na miejsce wesela brzeg jeziora Como. Jest to malownicza, pocztówkowa lokalizacja na północy Włoch przy granicy ze Szwajcarią. Jedna z kobiet zaproszonych na imprezę nagrała początek wesela, gdy nowożeńcy otwierają szampana. Właśnie ten moment wywołał burzę w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mestosław: "Ślub wezmę w Brazylii i... w Polsce". Gdzie zamieszka z mężem i dzieckiem?

Pan młody oblał żonę szampanem

Zaledwie 29-sekundowy klip przedstawia parę młodą przed ogromnym tortem weselnym. Pan młody mocuje się z ogromną butelką szampana. Otwiera ją z okrzykiem radości, po czym kieruje strumień alkoholu na świeżo upieczoną żonę. Kobieta zasłania twarz, odwraca się plecami i rozkłada ręce z bezsilności, niemniej jest uśmiechnięta.

To nie koniec nagrania. Pan młody bierze głęboki łyk szampana, a następnie podchodzi do pani młodej i przystawia szyjkę butelki do ust. Kobieta posłusznie wlewa w siebie wyskokowy napój. "Teraz ty go oblej!" - krzyczy ktoś z tłumu. Pani młoda chwyta szampana i oblewa swojego męża.

trwa ładowanie posta...

Lawina komentarzy pod nagraniem z wesela

Wielu internautów uważa, że mężczyzna upokorzył swoją żonę. "Dziewczyno, uciekaj", "Zniosła to z godnością", "Na jej miejscu bym się rozpłakała", "Dobija mnie, że ona udaje, jakby sprawiało to jej przyjemność", "Powinna podpisać papiery rozwodowe", "Co z tym gościem jest nie tak? Dlaczego to zrobił?". To tylko niektóre z tysięcy komentarzy pod nagraniem z wesela.

Pan młody zauważył, jakie wzburzenie wywołało jego zachowanie na weselu. Zwrócił się na Instagramie do internautów, którzy emocjonują się tematem: "W pierwszym dniu miesiąca miodowego zostałem scancelowany za to, że świetnie się bawię z żoną".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6