Trend polegający na chodzeniu na czworaka

Trend z Polski podbija TikToka. Na czworaka przez centrum handlowe

Źródło zdjęć: © CRAWLY / TikTok
Oliwia Ruta,
30.11.2023 15:45

Grupa chłopaków z kanału "CRAWLY" wymyśliła nowy trend, który rozpoczął się w Polsce. Ich filmiki robią wiralowe zasięgi na TikToku. Czy na pewno jest czym się chwalić?

TikTok to aplikacja, z której obecnie korzysta praktycznie każdy. Krótkie i niezobowiązujące filmiki to częsta forma relaksu po wyczerpującym dniu w pracy czy szkole. Nieodłącznym elementem portalu są trendy. Zazwyczaj wyznaczają je duzi twórcy lub sytuacje, o których trąbi cały internet. Niekiedy zdarza się, że zachowanie przedstawione na TikToku jest tak absurdalne, że mimowolnie staje się wiralem. Tak było w przypadku trendu zapoczątkowanego przez "CRAWLY".

Nowy polski trend powodem do dumy?

Na TikToku można znaleźć naprawdę niepokojące treści. Kontrowersja to doskonały sposób na popularność. Ludzie zrobią wszystko dla wyświetleń i łapek w górę. Często zachowania przedstawione w krótkich filmikach są ogromnie niebezpieczne, ale to nie powstrzymuje twórców przed tworzeniem wiraloweg kontentu.

trwa ładowanie posta...

Pewien tiktoker, posługujący się językiem wschodniosłowiańskim, wymyślił sposób na przyciągnięcie uwagi internautów. Mężczyzna zapoczątkował nowy trend polegający na poruszaniu się na kolanach po przestrzeniach publicznych. Z początku twórca działał sam, natomiast jego pomysł z czasem ewoluował. Teraz w projekcie bierze udział coraz więcej osób. Kanał "CRAWLY" rozrósł się do tego stopnia, że autor pomysłu organizuje specjalne spotkania w galeriach handlowych, aby nagrywać kolejne filmiki. Wszystko dzieje się w Polsce.

trwa ładowanie posta...

Tiktoki wzbudzają zamierzone kontrowersje wśród internautów: "dokąd my zmierzamy? Grupa specjalizuje się w chodzeniu na czworaka po centrum handlowym. Ja p*erdolę", "to jest chyba bardziej powód do smutku i żalu, niż do dumy", "gdyby nikt tego nie grał, to bym w to nie uwierzył".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 1