Znamy kolejnego finalistę SBM Starter

Znamy kolejnego finalistę SBM Starter. Kto dołączy do wytwórni?

Źródło zdjęć: © nikodemek_f / Instagram
Oliwia Ruta,
29.11.2023 13:00

SBM Label ogłosił kolejnego finalistę projektu SBM Starter. Na TikToku pojawiło się nagranie rozmowy z młodym raperem.

SBM Label to wytwórnia muzyczna promująca raperów. Co rok osoby odpowiedzialne za skauting organizują projekt, który wnosi powiew świeżości do firmy. Mowa o SBM Starter, czyli niepowtarzalnej okazji na rozwój młodych raperów. W tym roku konkurs odbywa się za pośrednictwem TikToka. Kontrakt z wytwórnią i 50 tys. zł wygra osoba, której filmik z dograną zwrotką do konkursowego bitu zdobędzie największą liczbę polubień. SBM skontaktowało się z jednym z finalistów SBM Starter.

Telefon do finalisty SBM Starter

Na TikToku cały czas pojawiają się nowe nagrania do bitu stworzonego przez organizatorów konkursu. Zgłoszenia do SBM Starter można przesyłać jeszcze tylko do soboty 2 grudnia. SBM wyłoniło kolejnego finalistę.

trwa ładowanie posta...

Nikoś kandydatem na zwycięzcę

Na TikToku SBM Label pojawiło się nagranie z rozmowy telefonicznej z Nikosiem - 15-letnim raperem. Solar poinformował młodego artystę, że znajduje się w finałowej 10. SBM Starter. Obecnie filmik Nikosia ma największą liczbę polubień spośród wszystkich zgłoszeń do projektu. Na ten moment zdobył aż 474 tys. lajków i ponad 4 mln wyświetleń.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0