Tom Holland w "The Crowded Room"

"The Crowded Room" - serial z Tomem Hollandem będzie drugim Dahmerem?

Źródło zdjęć: © Apple TV+, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,12.05.2023 15:00

Pojawił się zwiastun serialu od Apple TV+ "The Crowded Room". W głównej roli zobaczymy Toma Hollanda, a serial ma szansę powtórzyć sukces "Dahmer - potwór historia Jeffreya Dahmera".

W maju na serwisach streamingowych czeka nas jeszcze kilka ważnych premier, ale już wiadomo, że czerwiec wcale nie zapowiada się gorzej. Serial "The Crowded Room", na który czekają wszyscy fani Toma Hollanda, 9 czerwca pojawi się na Apple TV+.

Produkcja w końcu doczekała się zwiastuna i trzeba przyznać, że "The Crowded Room" zapowiada się naprawdę dobrze. Jak wcielanie się w postać głównego bohatera wpłynęło na Toma Hollanda?

Zwiastun "The Crowded Room" - co wiadomo o serialu?

"The Crowded Room" to jedna z mocniejszych propozycji Apple TV+ w tym roku. Serial inspirowany jest reportażem Daniela Keyesa z 1981 "Człowiek o 24 twarzach". Książka opowiada historię Williama (Billy'ego) Milligana, u którego zdiagnozowano przypadek osobowości rozszczepionej na 24 różne postaci. "The Crowded Room" ma opowiadać o ludziach, którzy zmagali się z chorobami psychicznymi.

W głównych rolach zobaczymy Toma Hollanda, Amandę Seyfried i Emmy Rossum. Za scenariusz odpowiada Akiva Goldsman ("Piękny umysł"). Aktor znany z filmów o Spider-manie wcieli się w postać Danny'ego Sullivana, która jest luźno oparta na Milliganie. Seyfired będzie pomagała bohaterowi w zgłębianiu przeszłości, próbując wyjaśnić, czemu popełnił zbrodnie.

Pierwszy sezon "The Crowded Room" będzie liczył 10 odcinków, a pierwsze trzy dostaniemy już 9 czerwca. Kolejne będą pojawiały się co tydzień na Apple TV+. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

The Crowded Room — Official Trailer | Apple TV+

Tom Holland "The Crowded Room" - będzie sukces jak z Dahmerem?

Praca nad "The Crowded Room" była dla Hollanda naprawdę wyczerpująca. W rozmowie z portalem Entertainment Weekly przyznał, że rola wpłynęła na jego postrzeganie zdrowia psychicznego. Przypomnijmy, że w jednym z wywiadów w zeszłym roku aktor mówił nawet, że zamierza zrobić sobie przerwę od aktorstwa po skończeniu projektu dla Apple.

- Widziałem w nim siebie, w moim prywatnym życiu. Pamiętam, że miałem małe załamanie w domu i pomyślałem: "Ogolę głowę. Muszę ogolić głowę, bo muszę pozbyć się tej postaci". Oczywiście byliśmy w połowie zdjęć, więc zdecydowałem się tego nie robić. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem czegoś takiego - mówił Holland.

Biorąc pod uwagę to, że produkcja jest inspirowana prawdziwą postacią, która dopuszczała się gwałtów, serial "The Crowded Room" ma szansę powtórzyć sukces "Dahmer - potwór historia Jeffreya Dahmera".

trwa ładowanie posta...

Źródło: Variety, Entertainment Weekly

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1