popkultura
Twierdzi, że został oszukany przez Artura Rojka przy tworzeniu Great September
Tom Holland

Tom Holland robi sobie przerwę? Czyżby aktor poważnie myślał o założeniu rodziny?

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Tom Holland, Materiały prasowe
Anna RusakAnna Rusak,21.02.2022 13:52

Tom Holland ostatnio bardzo często gości na naszych ekranach i choć fani wciąż nie mają dość, sam aktor zapowiada, że wkrótce zrobi sobie przerwę. Czy to ma coś wspólnego z rodzinnymi planami Hollanda?

bGyrGFfT

Niedawno w kinach pojawiło się "Uncharted" z Tomem Hollandem. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, czy warto wybrać się na ten film, musicie przeczytać recenzję Oliwiera. Może zastanawiacie się już, gdzie wkrótce będziecie mogli zobaczyć aktora?

Nie wiadomo jeszcze, co z kolejną częścią Spider-Mana, ale wiadomo za to, że Holland marzy o tym, by dołączyć do obsady "Euforii". Pytanie tylko jak pogodzi te marzenia z przerwą, którą planuje…

Tom Holland robi sobie przerwę?

Tom udzielił ostatnio wywiadu CinePop, w którym odniósł się do swojej najbliższej przyszłości. Powiedział, że niedługo wraca na plan, by nakręcić coś dla Apple (najprawdopodobniej ma na myśli "The Crowded Room", w którym gra główną rolę), ale potem zdecydowanie robi sobie przerwę.

bGyrGFfV

Wracam, aby nakręcić program telewizyjny dla Apple, którym jestem naprawdę podekscytowany. Ale mogę śmiało powiedzieć, że po skończeniu tego programu zrobię sobie przerwę od telewizji.

- CinePop

Uncharted - nowy zwiastun

Po co Hollandowi przerwa?

Jeśli naprawdę interesujecie się Hollandem, to właściwie jego oświadczenie nie powinno być dla was żadnym zaskoczeniem. Aktor o potrzebie odpoczynku wspominał już w grudniu. Wtedy mówił też o założeniu rodziny i… byciu stolarzem.

bGyrGFfX

Ostatnie sześć lat byłem bardzo skupiony na mojej karierze. Chcę zrobić sobie przerwę i skupić się na założeniu rodziny. Chcę zastanowić się, co chcę robić poza tym [filmowym] światem.

- People

Wiemy już, że Tom chce być w przyszłości tatą - ciekawe co na to Zendaya? Aktorka też przecież jakiś czas temu mówiła, że potrzebuje przerwy i nie do końca wie, co chce dalej robić ze swoim życiem. Co prawda wielu wątpi w prawdziwość ich związku, ale kto wie, może to wszystko jakoś się łączy?

Źródło: TeenVogue, CinePop, People

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Strażnicy Galaktyki 3". Zwiastun już w sieci. Co dalej z Rocketem?