Student przechytrzył wykładowcę? Internauci pod wrażeniem
W internecie pojawił się szokujący wpis. Pewien użytkownik portalu X pochwalił się oryginalną ściągą. Internauci są pod wrażaniem jego umiejętności. Dają mu rady przydatne podczas kolokwium. Czy studentowi udało się przechytrzyć wykładowcę? Skorzysta ze sposobów innych internautów?
Zasadniczą różnicą studiów i szkoły średniej czy podstawowej jest podejście wykładowców do uczniów. W większości przypadków profesorowie traktują ich jak dorosłe osoby. Mają oni świadomość, że niektóre zajęcia na danym kierunku są mniej przydatne od innych. Często idą na ustępstwa w postaci łatwiejszych zaliczeń lub pomagają zdać przedmiot. Niektórzy przymykają nawet oko na ściąganie podczas testów, a jeszcze inni pozwalają legalnie korzystać z notatek.
Podobne
- Dostała się na wymarzone studia. Internauci zdusili jej radość
- Stypendia pomostowe, czyli wsparcie dla zdolnych studentów. Kto i kiedy może z nich skorzystać?
- Polska uczelnia jak z horroru? Idealna dla entuzjastów urbexu
- Zrobiła makijaż 10-letniej córce. Internauci nie dowierzają
- Szafarowicz pod lupą Komisji Dyscyplinarnej. Jest ważna decyzja
Student przechytrzył wykładowcę?
W internecie pojawił się wpis, który wywołał dyskusję wśród użytkowników portalu X. Pewien student pochwalił się swoją ściągą, której ma zamiar użyć podczas kolokwium: "Gościu pozwolił mieć na kolokwium ściągę o polu 49 cm kwadratowych. No to wykorzystałam ją jak najbardziej mogłam i zapisałam prawie wszystkie notatki z wykładów". Na zdjęciu możemy zobaczyć karteczkę o wymiarach 7 cm na 7cm, którą w całości pokrywają notatki miniaturowej wielkości. Wielu internautów jest zachwyconych jego pomysłowością.
Internauci radzą studentowi
Masa internautów podziwia umiejętność pisania drobnymi literami: "O matko haha. Umiejętność robienia ściąg poziom top", "podziwiam i za zrobienie tego i za to, że jesteś w stanie z tego korzystać bez lupy", "mój wzrok by mi na to nie pozwolił", "przypomniały mi się czasy liceum i upychanie całych działów z rozszerzonego polskiego na podobnych ściągach", "o tych umiejętnościach ściągania chyba mówiła nam baba od geografii", "mega zazdroszczę takiej umiejętności".
Niektórzy postanowili dać dobrą radę studentowi: "trzeba było wydrukować na czcionce 1,5 lub 2 i miałabyś wszystkie", "polecam następnym razem wydrukować", "jakbyś wydrukował, to by było czytelniejsze".
Popularne
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- "Best feeling, pozdro z fanem". O co chodzi w tym trendzie?
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- Sylwester Wardęga przegrał z Marcinem Dubielem. Musi zapłacić 350 tys. zł?
- Gimpson (Gimper) ogłosił swój ostatni koncert. Klub wyprzedał W GODZINĘ
- Julia Żugaj ma nowego chłopaka? "Jest dla mnie teraz ogromnym wsparciem"