Nikoś dołącza do SBM

Finalista SBM Starter podpisał kontrakt z wytwórnią. Nikoś wydał już pierwszy singiel

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe / Materiały prasowe
Weronika Paliczka,
03.04.2024 20:00

Czy udział w konkursie organizowanym przez wytwórnię muzyczną może otworzyć drzwi do świata sławy? Nikoś jest najlepszym przykładem na to, że wszystko się może zdarzyć. Młody raper zaczynał karierę na TikToku, a teraz podpisał umowę z SBM.

Wybór odpowiedniej ścieżki rozwoju może prowadzić do spełnienia wielu marzeń oraz osiągnięcia spełnienia na polu zawodowym. Najlepiej wie o tym nastoletni Nikoś, który z muzyką związany jest od lat. W 2021 r. chłopak wystąpił na scenie z Matą podczas SBM Ffestival. 13-latek wykonał ze swoim idolem utwór "Kiss Cam". W 2022 r. chłopak wręczył nagrodę Popkiller Bedoesowi w kategorii "Kontakt z fanami". Od tego czasu Nikoś robi wszystko, aby wtargnąć do rapowego świata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Nikoś wygrał nagrodę publiczności SBM Starter

W listopadzie 2023 r. ogłoszono konkurs SBM Starter. Zgłosiło się do niego tysiące chętnych liczących na zauważenie przez legendarną wytwórnię. Jednym z uczestników był Nikoś, którego nagranie odtworzono ponad 7 milionów razy, co zaowocowało 650 tys. polubień. Chłopak zgarnął nagrodę publiczności w wysokości 50 tys. zł. Dzięki udziałowi w konkursie nastoletni raper został zaproszony na SBM Starter Camp, podczas którego nowy narybek wytwórni pracował nad muzyką.

trwa ładowanie posta...

Nikoś podpisał umowę z SBM

Gdy wydawało się, że kariera Nikosia nie może rozkręcać się szybciej, wytwórnia SBM poinformowała o podpisaniu umowy z raperem. Aby przypieczętować kontrakt Nikoś wypuścił singiel "Peachtree", nad którym pracował podczas SMB Starter Camp wraz z Solarem, jego mentorem, i Workiem, beatmakerem takich artystów jak OKI czy Kaz Bałagane. Utwór Nikosia dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Wiele wskazuje na to, że raper jest na dobrej drodze, aby osiągnąć sukces pokroju Maty, do którego aspirował jeszcze w 2021 r. Konkurs SBM Starter dla niektórych był zwykłą odskocznią, dla Nikosia okazał się natomiast trampoliną do sławy, która wybiła go aż do kontraktu z SBM.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NIKOŚ - Peachtree (prod. Worek)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0