Renifer Leoś jak stwór z horroru. Jego głowa atrakcją miasta
Wyobraź sobie, że spacerujesz nocą po zabytkowych uliczkach na Starówce w Grudziądzu. Nagle słyszysz niski i donośny głos: - Ktoś mógłby mnie maścią na karku ponacierać? - Podnosisz głowę i widzisz, że spogląda na ciebie wielki łeb renifera. To nie sen, tylko prawdziwa atrakcja miasta.
Jarmarki bożonarodzeniowe są dla wielu miast okazją, aby zbudować wizerunek, promować lokalną kulturę i tradycję oraz tworzyć unikalne doświadczenia dla turystów. Czasami jarmark okazuje się być wtopą, o czym boleśnie przekonało się Opole. Słynące z pięknych zabytków i bogatej historii miasto ugościło youtubera Książula, który w ostrych słowach zmiażdżył jedzenie serwowane na tamtejszym jarmarku. Opolscy sprzedawcy mają żal do influencera, że zrobił im antyreklamę na całą Polskę.
Podobne
- Lew w prezencie ślubnym? Youtuber dostał zadziwiającą karę
- Lot jak z horroru. Musieli siedzieć obok martwego człowieka
- Wyhodowała ptaka z jajek z supermarketu. Tata nie chciał pozwolić jej na zwierzaka
- Miał być śnieg, wyszła wata z wodą i mydłem. Turyści w szoku
- Polka ostrzega przed podróżami do Turcji. "Nie dajcie się zdoić!"
Turyści odwiedzający jarmark świąteczny w Grudziądzu odkryli niezwykłą atrakcję. Jest to renifer Leonard, a właściwie jego głowa, która znajduje się nad jedną z bram na Starówce. Zwierzę wyróżnia się donośnym głosem. Śpiewa kolędy i zaczepia spacerowiczów, prosząc ich o różne rzeczy.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Uciekł z nieistniejącego kraju. Teraz jest fanem Polski! "Rosja to inny świat" [Roman FanPolszy]
Co śpiewa renifer Leoś w Grudziądzu?
Turyści odwiedzający Grudziądz dzielą się nagraniami z reniferem Leosiem w internecie. Dzięki temu cała Polska może poznać nietypową atrakcję i posłuchać, o czym śpiewa "zwierzę" i z jakimi prośbami zwraca się do spacerowiczów:
- Leoś na wysokości, to chyba ze starości, bolą mnie już kości, Leoś na wysokości, to chyba ze starości, bolą mnie już kości
- Czy ktoś mógłby mnie maścią na karku ponacierać? Dosięgnięcie? Co? Za wysoko?
Renifer Leoś uciążliwy dla mieszkańców Grudziądza?
Internauci podzielili się na dwie grupy. Jedni są zachwyceni i zaskoczeni gadającą głową Leosia. Drudzy wyrażają obawę, że donośny głos zwierzęcia może utrudniać mieszkańcom okolicznych kamienic normalne funkcjonowanie.
"Wracasz sobie w nocy zaprawiony do domu i nie wiesz, że on tam jest", "Wszystkich zachwyconych zapraszam zapytać osób sąsiadujących, czy są też tak zachwyceni", "Ludzie w sąsiednich kamienicach muszą być zachwyceni", "Jeśli ktoś mieszka w tych kamienicach, to łączę się w bólu". To tylko niektóre komentarze pod filmami z udziałem Leosia.
W temacie lifestyle
- Jak zepsuć sobie jarmark świąteczny? Praktyczny antyporadnik
- FAZA wypuszcza własny merch. Ile kosztują ubrania?
- Patec zdradził, do jakiego kraju zabierze OjWojtka i Łatwo. "Trzy małpki i słoń zapraszają na początek nowej przygody"
- Popek poleciał do Turcji zrobić zęby. Efekt jego metamorfozy jest niesamowity
Popularne
- "Kiedyś ludzie mieli mniej". Hymn boomerów podbija TikToka
- Karty kolekcjonerskie Julii Żugaj w Biedronce. Cena z kosmosu?
- Popek poleciał do Turcji zrobić zęby. Efekt jego metamorfozy jest niesamowity
- Gimper wygrał z Lil Masti w sądzie. Wyrok jest prawomocny
- Zranił ją narzeczony. 32-latka wyszła za mąż za chatbota
- Chodzisz po Krakowie, a tam śpiewa David Kushner. To nie żart
- Najwyższy jarmark świąteczny w UE otwiera się w Warszawie. Chwała na wysokości, chwała
- Najdroższa kawa na świecie. Za filiżankę zapłacisz cztery tysiące złotych (SZOK)
- Influencerki oszalały na punkcie zdjęć AI? Dlaczego nie jestem fanką śnieżnej "sesji" [OPINIA]





