Ralph Kaminski zatańczył "Apple Dance". "Charli się w grobie przewraca a żyje"
Ralph Kaminski pojawił się na polskiej premierze filmu "Śnieżka". Piosenkarz użyczył głosu jednej z postaci. Podczas trwania eventu postanowił zatańczyć słynne "Apple Dance". Jak mu poszło?
Ralph Kaminski to prawdziwy kameleon sceniczny. Piosenkarz wielokrotnie udowadniał, że doskonale czuje się w wielu gatunkach muzycznych. Każda jego płyta jest osobną historią, którą dopełnia unikalny image sceniczny. W karierze artysty często pojawiają się peruki, odważne stylizacje czy pomysły będące przeciwieństwem sztampowych produkcji mainstreamowych.
Ralph w wielu wywiadach zdradzał, że gdyby nie był artystą muzycznym, zajmowałby się aktorstwem lub inną dziedziną związaną z kinem. Prawdopodobnie to właśnie z tego powodu piosenkarz co jakiś czas pojawia się w mniejszych lub większych produkcjach filmowych. Zazwyczaj odgrywa epizodyczne role, które i tak dają mu masę radości. Tym razem otrzymał propozycję zdubbingowania postaci w polskiej wersji najnowszej produkcji Disneya. Wokalista użyczył głosu jednemu z siedmiu krasnoludków - Gapciowi - w filmie "Śnieżka".
Ralph Kaminski na premierze filmu "Śnieżka"
Już dziś do kin na całym świecie trafił film "Śnieżka". Produkcja już od samego początku wzbudzała masę kontrowersji wśród wiernych fanów oryginalnej bajki. Niektórzy internauci mają awersję do zmian w fabule oraz dobru obsady. Ich niechęć nie przeszkodziła jednak uczestnikom uroczystej premiery filmu w dobrej zabawie. Na evencie w Warszawie pojawił się m.in. Ralph Kaminski.
"Mój debiut w dubbingu i to jaki - u samego Disneya! W Najnowszym filmie "Śnieżka" jestem narratorem oraz jednym z krasnoludków - Gapciem. Wczoraj odbyła się uroczysta premiera. Film jest piękny" - napisał na Instagramie Ralph, który użyczył głosu jednej z postaci. Piosenkarz był ogromnie podekscytowany, ponieważ to jego pierwsza większa dubbingowa rola.
Piosenkarz zatańczył apple dance
Na Instagramie artysty pojawił się również filmik z premiery "Śnieżki". Ralph dołączył do viralowego trendu i zatańczył "Apple Dance" - taniec stworzony z myślą o jednej z piosenek Charli xcx. W ręce trzymał "zatrute jabłko", nawiązujące do wydarzeń z bajki. Śnieżka zjadła owoc, który otrzymała od złej macochy, a następnie zapadła w głęboki sen. - Charli się w grobie przewraca a żyje - podsumował swoje zmagania piosenkarz.
Popularne
- Natalia Magical założyła niebieską platformę. Ile kosztuje miesięczny dostęp?
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"
- Cameraboy oszukuje pary młode? Nie wysłał im filmu ze ślubu
- Mochi OKIego już w sklepach. To jak gra w rosyjską ruletkę
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- PsychoLoszka przeprasza Krzysztofa Gonciarza i usuwa film
- Edzio Rap drugi raz wbił na O'Block. Nawinął z lokalsami (i przeżył)
- Jakub Jurek wróci do "Twoje 5 Minut 3"? Fani pokazują to zdjęcie
- Young Leosia i Kacper Błoński mają "dziecko". Ich wspólne lody już w sklepach