Przedszkolanka przebiera się za futrzaka

Przedszkolanka za dnia, futrzak w nocy. Od lat musiała się ukrywać

Źródło zdjęć: © TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,25.09.2023 17:10

"W dzień jestem nauczycielką, a w nocy futrzakiem" - zdradza przedszkolanka z Salt Lake City. Kobieta opowiedziała o swojej pasji, z którą przez lata musiała się ukrywać.

Za dnia przedszkolanką, w nocy zaś futrzakiem. Nauczycielka z Salt Lake City w USA w wywiadzie dla Caters News podzieliła się swoją prawdziwą pasją - przebieraniem za futrzaka. Kiedy nie uczy, 22-letnia Flint uwielbia tworzyć domowe kostiumy przedstawiające jej "fursonę".

Kobieta, która za dnia jest wychowawczynią w przedszkolu, a w nocy futrzakiem, mówi ludziom, żeby jej nie oceniali. Flint, gdy zakłada swój kostium, identyfikuje się jako holenderski Anielski Smok. Przed długi czas czuła, że musi ukrywać tę stronę siebie z powodu negatywnego nastawienia do tej subkultury.

trwa ładowanie posta...

Przedszkolanka, która została futrzakiem

Futrzaki (ang. Furries), znane są z przebierania się za zwierzęta z kreskówek. Czasami jest to fetysz, ale inni używają strojów jako zabawnego sposobu na ucieczkę od przyziemnego ludzkiego życia.

- Nie mówię o tym zbyt wiele, tylko dlatego, że niestety wciąż istnieje negatywna konotacja z tym hobby - żaliła się Flint w rozmowie z Caters News. Kobieta przebiera się za futrzaka od prawie trzech lat.

- Zajęłam się tym hobby zimą 2020 r., ale odkąd skończyłam 12 lat, zajmuję się cosplayem i szyciem kostiumów. Zawsze szyłam ubrania dla siebie. Mama nauczyła mnie szyć bardzo wcześnie, ale chciałam rzucić sobie wyzwanie, więc rozejrzałam się w internecie i zobaczyłam, że inni ludzie robią takie rzeczy - wspomina 22-latka.

trwa ładowanie posta...

Przedszkolanka apeluje o tolerancję dla futrzaków

Flint stała się tak dobra w szyciu futrzanych kostiumów, że tworzy je nawet dla innych futrzaków i sprzedaje online. Choć sama początkowo uważała, że bycie futrzakiem jest "naprawdę dziwne", w końcu przyjęła tę etykietę i chciała upublicznić hobby, które tak bardzo ją pochłonęło.

Przedszkolanka ma nadzieję, że ujawnienie drugiego oblicza jeszcze bardziej przełamie stygmatyzację futrzaków.

- Proszę, zrób swoje badania. Jeśli tego nie zrobisz, jesteś ignorantem, bo nie chcesz wiedzieć. Ta społeczność jest pełna wspaniałych ludzi, którzy są mądrzy i mili. Proszę, daj nam szansę - zaapelowała Flint.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Salt Lake City (stolica mormoństwa) - i wszystko jasne.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
SZCZERZEO,zgłoś
Nie akceptuje swojego wyglądu. Powinna się leczyć, jakaś terapia...
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się