Poszli na spacer i znaleźli porzuconego noworodka. Podejrzanego brak

Poszli na spacer i znaleźli porzuconego noworodka. Podejrzanego brak

Źródło zdjęć: © canva
Maja Kozłowska,
18.06.2024 18:15

Rodzina z Teksasu dokonała zaskakującego odkrycia. Podczas przechadzki po okolicy natknęli się na maleńkie dziecko pozostawione na pastwę losu.

Odsetek nastoletnich ciąż spada, ale nie tylko młodociani rodzice borykają się z trudnościami w wychowywaniu dzieci. Dla wielu osób decyzja o posiadaniu dziecka jest bardzo trudna i wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Niektórzy nie radzą sobie z presją i postanawiają poddać macierzyństwo i ojcostwo. Czasami te wybory podejmowane są na wczesnym etapie ciąży i kończą się aborcją. Czasami dzieci się rodzą, a później są umieszczane w domach dziecka czy oknach życia. Nawet w tak trudnych emocjonalnie momentach należy pamiętać o odpowiedzialności i o tym, że faktycznie istnieją takie miejsca i ośrodki, które zapewnią noworodkom należytą opiekę. Bez wątpienia jest to lepsze rozwiązanie od bezmyślnego i okrutnego porzucenia dziecka.

Historia, która wydarzyła się w Teksasie, wyciska łzy z oczu. Amerykańska rodzina wybrała się na wspólny spacer, a podczas przechadzki natknęli się na dziwne zawiniątko ukryte na małym moście. Okazało się, że w ręcznik zawinięty jest noworodek. Dziecko wciąż miało przy ciele ślady pępowiny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Influencerzy którzy przekroczyli granicę. Kolega Ignacy: Ja bym tego nie nagrał

Na miejscu widziano "nieznanego mężczyznę". Noworodek jest bezpieczny

Daniela Fedele z Teksasu wybrała się na spacer z mężem, trzyletnią córką i psami. Nic nie zapowiadało, że ta przechadzka będzie inna od pozostałych. A jednak: w sobotę 15 czerwca rodzina dokonała przerażającego odkrycia.

"Zauważyłam dwie małe poruszające się stópki i krzyknęłam do męża: 'O mój Boże, dziecko, dziecko!'" - powiedziała Daniela Fedele w rozmowie z lokalną stacją telewizyjną KHOU. Jej mąż zareagował błyskawicznie i od razu wezwał służby ratunkowe. Noworodek został przewieziony do szpitala w Katy w Teksasie. Jego stan był stabilny.

Poszli na spacer i znaleźli porzuconego noworodka. Podejrzanego brak
Poszli na spacer i znaleźli porzuconego noworodka. Podejrzanego brak (canva)

Biuro szeryfa poinformowało, że dziecko zostało porzucone przez "nieznanego mężczyznę". Śledczy nie mają jeszcze podejrzanego. Osobie odpowiedzialnej za nierozważny czyn grożą zarzuty porzucenia i narażenia dziecka na niebezpieczeństwo.

Źródło: bbc.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0