The North Face

Poskarżyła się na przemoczoną kurtkę. Firma zareagowała znakomicie

Źródło zdjęć: © Instagram - The North Face / Instagram
Natalia Witulska,
01.12.2023 16:45

W piątek 17 listopada Jenn Jensen udostępniła film na TikToku. Poskarżyła się, że kurtka popularnej marki przemokła, a miała być wodoodporna. Reakcja firmy okazała się znakomita.

Jeśli marki chcą uczyć się marketingu, bez wątpienia mogą brać przykład z firmy The North Face. Po tym, gdy tiktok jednej z użytkowniczek, w którym narzeka na jakość kurtki, okazał się viralem, właściciel się nie obraził. W zamian za to dostarczył dziewczynie nowe odzienie. Dodatkowo zrobił to helikopterem.

The North Face umie w marketing

Jenn Jensen udostępniła film na TikToku, który odbił się szerokim echem. Video zobaczyło ponad 10 mln. Dziewczyna pokazuje w nim, że kurtka topowej marki przemokła, chociaż miała być wodoodporna.

- Kupiłam tę kurtkę kilka dni temu, dlatego że reklamowano ją jako wodoodporną. No cóż, jestem przekonana, że na dworze leje deszcz, a ja jestem cała przemoknięta. Słuchajcie, ja wcale nie chcę zwrotu kosztów. Chcę, abyście na nowo zaprojektowali tę kurtkę i sprawili, że naprawdę będzie wodoodporna. Dodatkowo chcę, abyście jak najszybciej dostarczyli ją na szczyt góry nad jeziorem Hooker Valley w Nowej Zelandii. Będę tam czekać - powiedziała dziewczyna na nagraniu.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Marka North Face podjęła rękawicę oraz spełniła prośbę niezadowolonej klientki. Na TikToku firma udostępniła film, w którym jeden z pracowników szybko wybiera nowe odzienie, wsiada do helikoptera i leci do Nowej Zelandii. Tam spotyka się z dziewczyną i dostarcza jej nową, wodoodporną kurtkę.

trwa ładowanie posta...

Nawet jeśli akcja była ustawiona, trzeba przyznać, że ktoś świetnie przemyślał sprawę. Film odbił się szerokim echem, zobaczyło go ponad 10 mln osób. The North Face umie w marketing i wiele marek mogłoby się od nich uczyć.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1