Aktorka filmów dla dorosłych się nawróciła

Porzuciła branżę dla dorosłych. "Powierzyłam swoje życie Chrystusowi"

Źródło zdjęć: © X
KIW,
19.04.2024 13:30

Bree Solstad, wcześniej znana z kariery w branży filmów dla dorosłych, zaskoczyła świat, ogłaszając swoje nawrócenie na katolicyzm po podróży do Włoch. Młoda kobieta, która wcześniej prowadziła życie pełne grzechów, teraz odmienia je, oddając się wierze katolickiej.

W wieku 8 lat Bree Solstad została ochrzczona jako luteranka, ale po latach znalazła się w wirze "pijaństwa, narkotyków i rozwiązłości". Mimo modlitw i prób zmiany czuła się oddalona od Boga, co prowadziło ją do jeszcze większej deprawacji.

Czułam, jakby Bóg się ode mnie odwrócił, więc zrobiłam mu to samo

- wspomina Solstad

"Piłam coraz więcej, założyłam bloga o moim hedonistycznym zachowaniu. Blog przyciągnął uwagę odnoszącej sukcesy pracownicy seksualnej, która skontaktowała się ze mną i zasadniczo mnie zwerbowała. Pokazała mi, jak założyć firmę i przedstawiła mnie ważnym osobom w branży, które mogły pomóc mi zarobić jak najwięcej pieniędzy. Nie miałam kompasu moralnego i tak skupiałam się wyłącznie na sobie" - wyjaśnia kobieta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Nawrócona aktorka filmów dla dorosłych

Jednak podróż do Włoch stała się punktem zwrotnym w jej życiu. Odwiedzając kościoły w Rzymie i Asyżu, doświadczyła głębokiego nawrócenia, które nazwała "zmieniającym życie". Ostatecznie zrezygnowała z kariery w przemyśle dla dorosłych, ogłaszając publicznie swoją decyzję w uroczystość Najświętszej Maryi Panny.

Rezygnuję ze wszystkich swoich dochodów i oddaje swoje życie Chrystusowi. Zostawiam za sobą życie pełne szalejącego grzechu, wad, pychy, rozpusty, próżności i kłamstw, by z bożą łaską żyć życiem prawdy, piękna, posłuszeństwa, bożej woli, cnoty i pokory

- napisała na X
trwa ładowanie posta...

Po przyjęciu wiary katolickiej Solstad koncentruje się na nowym życiu z Chrystusem, porzucając dawne grzechy i próżną obsesję. Przyjęła sakramenty chrztu i bierzmowania, a także uczestniczy w sakramentach spowiedzi i Eucharystii.

trwa ładowanie posta...

Aktualnie na platformie X używa pseudonimu Miss B Converted i przedstawia siebie jako "skruszoną grzesznicę, która nawróciła się do Chrystusa; byłą aktorkę i producentkę p*rno".

Zmiana życiowej drogi Solstad jest inspiracją dla innych, którzy szukają nawrócenia i odnalezienia drogi wiary. Obecnie jej sklep z dewocjonaliami i artykułami religijnymi stanowi jej jedyne źródło dochodu, podkreślając jej oddanie nowemu życiu w służbie Bogu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 177
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 217
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 67
Qwerty,zgłoś
To że pracuje w innej firmie, nie znaczy jeszcze, że zmieniła zawód.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Straciła inteligencję,zgłoś
Jeśli kiedykolwiek ją miała. Bóg to wymysł ludzkiego umysłu.
Odpowiedz
9Zgadzam się11Nie zgadzam się
TradycjaIBP,zgłoś
Witaj wśród żywych, siostro!
Odpowiedz
10Zgadzam się6Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 94