Popek wyleciał z GROMDA

Popek wyleciał z GROMDY. To koniec sportowej kariery rapera?

Źródło zdjęć: © Popek / Instagram
Oliwia Ruta,
30.01.2024 13:45

Popek został wyrzucony z federacji GROMDA. Mariusz Grabowski wypowiedział się na temat sytuacji. Czy to koniec sportowej kariery rapera?

Federacja GROMDA, znana również jako Gromda Fight Club, to polska organizacja promująca walki bokserskie na gołe pięści. Założono ją w 2020 r. w Pionkach. Szefem inicjatywy jest Mariusz Grabowski. W GROMDZIE obecnie walczą m.in. Don Diego, Basque, Buła czy Balboa. Do niedawna zawodnikiem federacji był również Popek. Raper został wyrzucony z powodu karygodnego zachowania.

Popek wyleciał z federacji GROMDA

W internecie zawrzało po publikacji niemoralnego filmiku z udziałem Popka. Raper został oskarżony przez fundacje zajmujące się ochroną praw zwierząt o rzekome wykorzystanie owczarków niemieckich. 29 stycznia na kanale FANSPORTU TV pojawił się oficjalny statement szefa federacji GROMDA Mariusza Grabowskiego. Mężczyzna przyznał, że "jest zbulwersowany całą tą sytuacją". Ponadto zaznacza, że: "Nie ma wytłumaczenia na takie zachowanie. GROMDĘ tworzę ją wraz z zawodnikami, którzy na GROMDZIE występują. To są gladiatorzy. Ci chłopcy zostawiają serce, kierują się zasadami. Tutaj nie ma taryfy ulgowej i miejsca dla takich ludzi".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

OŚWIADCZENIE GROMDY W SPRAWIE POPKA MONSTERA

Mariusz Grabowski jasno zaznaczył, że Popek nie należy już do federacji: "Takie rzeczy nigdy nie powinny mieć miejsca. Takie zachowanie jest karygodne, my to potępiamy. Z tym dniem i z tymi godzinami wrzucenia tego filmiku Popek już przestał być w GROMDZIE". Internauci popierają decyzję mężczyzny: "Króciutko. N*rkotyki nie są wymówką", "Popek zmieciony z planszy", "branie d*agów i picie nie tłumaczy filmików w sieci" - piszą.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 0